Máte webové stránky? Novinka jak je nechat vydělávat Affiliate Ano či NE?

Pokud jste majitelem webových stránek tak právě tento článek je určen právě Vám. Na internetu se objevila nová služba s možností zapojit se zdarma do provizního systému nazýváno Affiliate. Když píšu zdarma to není docela pravda jelikož již za registraci získáte mimořádný bonus 100Kč! Takže nic neplatíte a naopak ihned získáváte!

Základní informace Affiliate provizního systému jsou:

Podstatou Affiliate (provizního systému) je možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Zní to trošku složitě , ale opak je pravdou. Stačí, když si na své webové stránky umístíte reklamní plochu, na které se bude zobrazovat reklama na služby a produkty které si samy definujete v jednoduchém formuláři po registraci. Vše se dá zvládnout během deseti minut a vyděláváte.

 Jako novinka na tomto webu je také Hostingová služba! Jde o možnost provize z prvního roku provozu služby a to např. domény 5% , webhosting 50%, virtuální a dedikované servery 25%, serverhousing 10%.

Mimo výše zmíněné možnosti provizního systému můžete také zprostředkovat reklamní plochu například pro on-line právní poradnu, stahování vzorů smluv kdy získáváte až 15% ze všech poplatků a mnoho dalších produktů a služeb.

 – On-line e-mailový a informační systém pro firmy. Provize 50% z měsíčních/ročních poplatků za provoz po dobu 1 roku od zřízení.

– On-line nabídka pojistných a finančních produktů – provize 4 – 25% (běžná provize 7%, u vybraných druhů pojištění až 25%)

– On-line prodej stavebních materiálů – provize 3%

 Tento systém připravuje do budoucna i rozšíření těchto služeb i o další možnosti jak se zapojit do provizního systému.

 Zde uvádím příklad ze stránek tohoto projektu:

 Průměrná objednávka na webu pro který máte možnost zobrazit reklamní plochu je cca 43.000,-Kč .Výjimkou nejsou ani objednávky za stovky tisíc korun – provize jsou 3% (do budoucna až 7%) – nyní je průměrná předpokládaná provize cca 1.290,-Kč za každou uzavřenou objednávku (do budoucna více – až 3.010,-Kč).

 Zajímavé co!

A to není vše pokud si nikdo nic neobjedná tak mimo to získáte také výdělek za prokliky (0,50 Kč za placený proklik). A pokud Vám ani tohle nestačí tak ještě jedna možnost jak si získat provizi a to tím že doporučíte či dohodíte jak uvádějí na stránkách provizního systému a budete dostávat 10% z jeho přímých provizí (tedy z provizí, které získá on z návštěvníků na svých stránkách). Toto je velice dobrá možnost jak i když nemáte webové stránky s velkou návštěvností si slušně přivydělat budováním partnerské sítě – Referral program.

Ještě malá poznámka pokud nechcete zobrazovat reklamní banner tak můžete využít i provizní odkazy které si umístíte kam budete chtít.

 Tak závěrem nezbývá nic co k tomu dodat. Prostě si osobně myslím že na první pohled se tento Affiliate provizní systém zdá velice dobře propracovaný a zároveň ze solidními provizemi o kterých máte online přehled včetně prokliků na vaše reklamní plochy. Nezbývá než tento systém odzkoušet a získat tak osobní zkušenost o které Vám určitě zda napíšu. A navíc pokud zvažujete také se zapojit do provizního systému tak neváhejte s registrací vždyť je tu ta jedna možnost někdy také nazývaná referral získání někoho z koho vám půjde 10%. Uživatelů internetu není nekonečně tak na co čekat. Více informací o provizním systému zde.

Related Posts

 • 91
  Jste majitelem webových stránek? Pokud ano tak každý z vás pokud tomu věnuje nějaký čas si určitě po čase položí otázku jak si přivydělat nějakou tu korunu. Z jedné z možností je použití takzvaného AFFILIATE MARKETINGU. Z mích zkušeností se této možností využívá hlavně u webů s menší návštěvností. Pokud…
  Tags: a, affiliate, o, z, se, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu
 • 85
  Unikátní systém pro Váš elektronický obchod který přinese jak více návštěvníků stránek ale hlavně zvětší zisk a větší prodej na e shopu. Postup je velice jednoduchý a účiný. Stačí do vašeho obchodu implementovat systém PostAffilatePro (partnerský program) a během několika málo minut můžete zvýšit ihned zisk jako už to udělalo…
  Tags: affiliate, a, z, které, systém, programy, partnerská, spolupráce, výdělek, internetu
 • 83
  Jak již zmiňuje samotný název článku chci se dnes trochu zaměřit na jeden funkční a osobně ověřený systém pro výdělek na internetu. Je hodně různých stránek propagující různé affiliate programy atd. Dnes tu chci pro někoho připomenout nebo představit jednoho provozovatele hostingu WEDOS který taky mimochodem nabízí affiliate program, ale…
  Tags: se, a, o, affiliate, internetu, také, systému, provize, až, i
 • 83
  Affiliate (partnerské) programy fungují na bázi partnerství a umožňují v podstatě komukoli vydělávat na internetu bez vlastního produktu. Affiliate marketingem označujeme veškeré marketingové aktivity odměňované procenty z prodeje výrobků či služeb (obvykle z objednávky či registrace). Výše provize v affiliate programech se většinou pohybuje mezi 10 až 30 procenty, v…
  Tags: a, affiliate, se, o, programy, partnerská, spolupráce, internet, výdělek, internetu
 • 83
  Na náš trh vstupuje nová možnost výdělku pomocí affiliate sítě. Jedná se o affiliate síť TradeTracker Czech Republic. Nečekejte a jednejte! Tato nová společnost je součástí TradeTracker International, která patří do popřední a špičku affiliate v mnoha evropských zemích. Společnost disponuje vlastním propracovaným moderním softwarem pro vytváření vztahu mezi inzerenty…
  Tags: a, affiliate, se, o, web, programy, partnerská, spolupráce, internet, výdělek
, , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)