Jednoduchá videokonference zdarma online!

appear.in - videokonferencePotřebujete rychle vytvořit videokonferenci zdarma?

Narazil jsem na internetu na odkaz na užitečný web, který zde stojí za zmínku.

Vytvoření videokonference na pár kliknutí online a zdarma? Ano jde to!

Je mnoho metod jak videokonferenci vytvořit, ale tento nástroj je opravdu jednoduchý a určitě najde spokojené a nadšené uživatele.

Jedná se o online nástroj „appear.in“. Služba začala vznikat pouze jako interní projekt. Jelikož se rychle stala velice oblíbenou a užitečnou zrodil se z toho nový startup s vlastním týmem vývojářů.

Tato užitečná pomůcka na internetu Vám pomůže vytvořit videokonferenci až do 8 účastníků zdarma, bez nutnosti složitých nastavování či stahování specializovaných programů do počítače a navíc zdarma a bez reklam.

Není nutná žádná registrace či napojení na sociální sítě. Pouze na vstupní webové stránce appear.in zadáte název videokonference (místnosti), které bude použita i pro vygenerování URL adresy konference.

Aplikace appear.in je vytvořena pro maximální uživatelskou jednoduchost a k rychlému vytvoření videokonference. Pro použití online nástroje appear.in jsou podporovány prohlížeče Chrom, Firefox a Opera.

Mezi hlavní výhodu aplikace je, že data z videokonference nejsou nijak stahována na serveru, ale jsou posílána pouze mezi komunikujícími uživateli a navíc je celá komunikace zašifrovaná přes SSL.

Jak vytvořit videokonferenci?

  • Zadejte název místnosti.
  • Pošlete odkaz URL na místnost.

To je vše!

appear.in je neustále v aktivním vývoji a nabízí také API. Více se dozvíte přímo na webu aplikace, kde naleznete i odkaz na vývojářské stránky.  Cenová politika projektu je zatím postavena tak že projekt je zatím ve stadiu vývoje a tudíž je nabízen zcela zdarma.

, , , , , , ,
One comment on “Jednoduchá videokonference zdarma online!
  1. Ročně si kupuji Skype Premium.Někde jsem četl, že existuje podobná služba sdarma. Je to tak? Drozda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Uživatelů je den ode dne víc a víc.

Otestuj ho i TY!