Videoflot? Nová komunita videokreativců a filmařů je tu!

Hledáš či nabízíš video tvorbu? Videoflot vám přinese nové zakázky a kontakty na autory.

Před nedávnem se na internetu objevila nová platforma s názvem Videoflot určená pro komunitu filmařů a videokreativců a naproti tomu určená pro všechny kteří hledají právě jejich tvorbu.

Této web Videoflot vznikl zejména z důvodu změn, kterými současný internet prochází a to zejména v oblasti komunikace a přenášení informací ve formě videa.

Tento projekt se podařilo zrealizovat také díky nadaci Open Society Fund, která projekt do startu finančně podpořila, ale také díky tomu že se Videoflot na poslední chvíli zúčastnil startupového akcelerátoru StarCube, kde úspěšně zabodoval.

Využijte nový potenciál Videoflotu !

Mezi funkce Videoflotu a užitečné nástroje patří například vzájemná komunikace (propojení) mezi tvůrci, zadání poptávky zdarma, kvalitní zdroj začínajících i pokročilých filmařů a kreativců, jednoduché zprostředkování zakázky, vlastní prezentace sebe a tvorby, přehledná lokalizace na mapě a navíc marketingové informace formou odborného blogu s vlastní redakcí.

Pro plné využití webu je nutná registrace (pro zadavatele poptávky nezbytná). Také můžete využít účtu na Facebooku či Googlu. Nezapomeňte, jestliže budete vystupovat jako tvůrce na zaškrtnutí políčka „tvůrce“ které vám umožní vložit do svého profilu portfolio a také zobrazení v seznamu tvůrců a na mapě.

Videoflot.cz

Pokud vás projekt zaujal tak zamiřte na tento web www.Videoflot.cz a spojte se s touto komunitou či dokonce získejte nové zakázky a spoustu nových přátel.

, , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Výmluvy stranou 

YeahCoach je systém, který může propojit lidi na celé planetě a společně pak reálně měnit svět. Tento systém je připraven propojit miliony Hrdinů této planety a vytvořit síť globální pomoci a vzdělání.