Nová špička mezi affiliate sítěmi u nás!

Na náš trh vstupuje nová možnost výdělku pomocí affiliate sítě. Jedná se o affiliate síť TradeTracker Czech Republic. Nečekejte a jednejte! Tato nová společnost je součástí TradeTracker International, která patří do popřední a špičku affiliate v mnoha evropských zemích.

Společnost disponuje vlastním propracovaným moderním softwarem pro vytváření vztahu mezi inzerenty a Publishery.

Software TradeTracker nabízí pro své affiliate partnery podrobný přehled o kampaních a uskutečněných konverzí. Snadno zjistíte, které kampaně jsou úspěšné více či méně a okamžitě můžete reagovat či optimalizovat k dosažení nejlepšího výkonu na své webové stránce.

Hlavní výhody pro affiliate partery:

  • Přímý přístup k inzerentům
  • Optimalizace reklamního prostoru
  • Podrobné statistiky a zprávy
  • Propracovaný software
  • Snadná použitelnost a implementace na web
  • Více možností propagace (provize z realizovaného prodeje, odměna za získání registrace, odměna za vyplnění kontaktního formuláře atd.)
  • Velký výběr reklamních prvků a formátů
  • Více oblastí zaměření (nejedná se pouze o affiliate síť zaměřenou na půjčky apod.)
  • Profitujte z návštěvnosti vašeho webu! Umístěte reklamy a hned vydělávejte!

Důležitou informací je i ta skutečnost že společnost TradeTracker Česká republika je dceřinou společností Etargetu, který má dlouholeté zkušenosti s internetovou reklamou a spoluprací s mnoha inzertními partnery.

Zapojení do této nové rozrůstající se affiliate sítě je zcela jednoduché. Stačí pouhá registrace. Získáte tak možnost výběru toho nejlepšího inzerenta a kampaně pro konkrétní web. Nějaký čas tuto síť sleduji a musím přiznat, že nabídky inzerentů a kampaní se rozšiřují a je z čeho vybírat. Snadno vyberete kampaň, tak aby oslovovala Vaší cílovou skupinu na webu a úspěšnost (výdělek) byl co největší což u některých affiliate sítí postrádám.

Tip na příspěvek:  Mít webovou stránku ještě neznamená, že ji někdo bude navštěvovat

Proč je affiliate marketing mezi inzerenty tak oblíbený?

Je to jednoduché. Pro inzerenty to není pouhá investice do reklamy. Jedná se o metodu, založenou na vyplácení provize což znamená garantovanou návratnost investice do affiliate marketingu. Mnoho inzerentů to již pochopilo a affiliate systém začalo využívat. Zlepšete své prodeje díky affiliate marketingu založeném na výkonnosti.

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons