Super šest online aplikací na jednom místě nejen pro správu fotografií a textu.

Velice často píší na tomto webu o online aplikacích na internetu zadarmo, ale to co Vám chci představit dnes opravdu stojí za to. Při navštívení těchto stránek jsem byl ohromen jak zpracováním tak možností a funkcemi těchto aplikací.

Jedná se o web FlauntR který pří do skupiny FotoDesk group. FotoDesk Group AG (www.fotodesk.com). Jde o soukromou firmu se sídlem ve švýcarském Zurichu.

FlauntR Projekt webové aplikace kterému se tu chci věnovat FlauntR se nachází na stejnojmenné adrese www.flauntr.com .
Po vstupu na tento web máte hned na výběr z pěti (šesti) online aplikací pro správu nejen fotografií ale i spoustu dalších možností a služeb tj. stylR, editR, textR, picasR, profilR.

Pro použití těchto stránek máte na výběr z několika jazykových verzí. Čeština bohužel není obsažena, ale není to žádnou překážkou. Dále musíte provést registraci kterou zvládnete během pár sekund a jste připraveni začít s těmito online aplikacemi které si tu trochu představíme.

1. stylR – mezi první možnost je aplikace šablon pro Vaše fotky která obsahuje neuvěřitelné množství k použití jedním kliknutím a to rámečky, ohraničení, či digitální alba. Vhodné například pro vytvoření pohlednice nebo nějakého přání. Součástí této první možnosti je i použití nejrůznějších foto filtrů a foto efektů.

stylR

2. editR – je přípraven pro editaci fotografií online se spousty funkcemi co potřebujete pro jejich snadnou úpravu ať už se jedná o velikost či použití různých barevných efektů tak jako je znáte z drahých komerčních programů. Upravovat tak můžete na co si vzpomenete pomocí postraní lišty kde vidíte náhled efektu a nemusíte tak experimentovat a hned víte co děláte.

editR

3. textR – jak již napovídá název aplikace jde o práci s textem a s nejrůznějšími grafickými prvky jako například samolepky, bubliny, smajlíci či přelepky atd. no prostě na co si vzpomenete.

textR

4. picasR – složí k barevným efektům které můžete aplikovat na Vaše fotografie jedním kliknutím za použití spousty přednastavených možností. Jedním kliknutí uděláte z vašeho obrázku umělecké dílo.

picasR

5. profilR – další oblíbená aplikace pro správu a editaci Vašich profilových fotografií na všech sociálních sítích jako jsou například MySpace, Flickr, Facebook, Blogger atd.

profilR

6. mobilR – upravuje své fotografie pro Váš mobilní telefon. Na výběr máte z více jak 250 modelů telefonů. Vytvořit super tapetu z vlastních fotek není pro tuto online aplikaci žádný problém.

mobilR

Závěrem chci říci že jde opravdu o zdařilí projekt který stojí za pozornost a není to vše co tento web nabízí. Můžete ještě využít widgetů pro Váš web kde můžete poskytnout přímo odkaz na tuto aplikaci či dokonce přímo zobrazit editační okno pomocí iframe aniž byste opustili své webové stránky. Vše je zdarma!

Related Posts

 • 85
  Máte zkušenosti s CAD kreslením? Pokud ano tak Vás tato aplikace AutoCAD WS zvedne z křesla tak jako mě. Jedná se o online aplikaci, která jak jinak je samozřejmě zdarma a je vytvořena jako cloud verze CAD editoru. O AutoCAD WS jste mohli slyšet již v minulosti jako o projektu Butterfly. Aplikace podporuje…
  Tags: a, o, aplikace, máte, s, online, zdarma, se, můžete, web
 • 83
  Jak již napovídá samotný název článku „Jak vylepšit fotku rámečkem nebo přidáním efektním pozadím“ si dnes představíme oblíbený online nástroj právě na zmiňované úpravy fotek. Jedná se o aplikaci s názvem LoonaPix který je taktéž k nalezení na stejnojmenné webové adrese www.loonapix.com. Hned na začátek uvádím že aplikace je v…
  Tags: a, z, se, máte, výběr, možností, můžete, s, o, online
 • 82
  Úprava fotek online zábavnou a jednoduchou formou pomocí aplikace s názvem Picnik. Tato aplikace jak jinak než zdarma jediné co musíte udělat je provést registraci a můžete začít s online editací fotek. Práce s touto aplikací picnik je velice jednoduchá a výsledkem jsou nejen zábavné fotografie. Picnik je vybaven základními…
  Tags: a, se, s, online, či, aplikace, fotografií, facebook, grafika, nástroje
 • 81
  Tip na web. Jedná se o webovou stránku která nabízí online jednoduchý nástroj na úpravu fotografií nejen pro Facebook či MySpace s názvem BeFunky. Pomoci BeFunky jednoduše upravíte vaše fotky s využití rozsáhlé a neustále se rozšiřující se knihovně s efekty které jdou velice snadným způsobem aplikovat na obrázek v…
  Tags: a, s, online, facebook, se, či, fotografií, těchto, aplikace, můžete
 • 78
  Asi před týdnem jsem psal o jednom podobném online grafickém nástroji Pixlr , a díky čtenářům jsem se dozvěděl i o dalším online grafickém editoru Sumo paint. Musím zde opravdu poděkovat autorům takovýchto webových aplikací, které přináší nám uživatelům nejen informace ale poskytují i služby které stojí spoustu námahy pro jejich vytvoření a…
  Tags: a, o, internetu, se, online, zdarma, grafika, nástroje
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *