Inzerce: Spolehlivá cesta k propagaci na internetu se službou PlaCla

Na internetu je mnoho možností, jak se zviditelnit, podpořit svůj web či aplikaci na internetu. Jednou ověřenou službou je služba na prodej placených článků PlaCla.

PlaclaJedná se o službu jak pro provozovatele webů, kteří rádi píšou a ještě si chtějí vydělat, tak zároveň pro inzerenty.

PlaCla je nejsnadnější cesta, jak tyto dvě skupiny propojit podobnými službami podobného zaměření a přijít na chuť marketingového kanálu, bez kterého se není v dnešní době konkurence jednoduché prosadit.

I naše stránky WebiTech.cz jsou v této službě registrovány a využívají jejích možností. Máme zkušenosti i s podobnými službami podobného zaměření, ale na základě dobrých zkušeností se nebojíme PlaClu doporučit.

Jak najít místo pro svůj placený článek?

To je otázka, se kterou často inzerenti bojují. Hledají vhodný web, kde svůj článek umístit. Hledají někoho, kdo jim článek připraví, řeší problém s fakturací atd.

S PlaClou toto vše odpadá a otevřou se vám nové možnosti propagace a publicity.

Co inzerent se službou získá?

 • Jednoduše si vyberete, kdo a za kolik bude publikovat
 • Garance umístění článku min. 1 rok (ani po roce články nemizí)
 • Rychlé zpracování
 • Získáte nový kanál propagace na internetu

Samozřejmě, že získáte daleko více, ale to nejdůležitější jsem asi zmínil. Také stojí určitě za zmínku, že pokud nastanou problémy s publikovaným, vstupuje do hry služba PlaCla. Veškeré nedodržení pak řeší v arbitráži sporů, což dává garanci vašim vloženým investicím.

Jako novinka ve službě je komunikace. Zasílání přímo s klienty, která usnadní spolupráci a vyřeší konkrétní dotazy a požadavky, a to jak ze strany inzerentů, nebo bloggerů. A to vše ještě před samotným publikováním inzertního článku.

Součástí je nově i možnost odesílání příloh, které můžou pomoci například při doručení potřebných podkladů, grafik nebo pro zaslání konkrétního návrhu článku. Je tak možné přidat i vlastní článek nebo návrh k dalšímu zpracování.

PlaCla vychází vstříc svým klientům – uživatelům a snaží se reagovat na jejich podměty, mezi které patří mimo jiné výše zmíněné novinky.

Inzerent má z čeho vybírat

V současné době tato služba má ve své nabídce více jak 400 webů připravených vám článek publikovat. K dalším zajímavým číslům patří průměrné zpracování a dodání článků. To je v současné době 1 den a 19 hodiny.

Důležitá informace pro inzerenty je i to, že i když PlaCla garantuje umístění článků minimálně na rok, na většině webů jsou umístěny trvale a zůstávají tam po dobu i několika let či celé životnosti webu. Navíc nově můžete i využít nabídku sdílení na sociálních sítích Twitter a Facebook. Mezi těmito účty jsou převážně webové magazíny, které nabízejí pravidelně aktualizovaný obsah a mají velký dosah svých příspěvků.

Proč je PlaCla tak oblíbená?

Je to jednoduché. Dodržuje domluvená pravidla a nabízí jednoduché řešení jak pro inzerenty, tak pro provozovatele webových stránek.

Aby byla oboustranná garance spokojenosti, souvisí s tím podmínka a nutnost dobití kreditu inzerenta ještě před obdržením nabídek. Kredit inzerenta je tak zárukou pro bloggery, že za svou vynaloženou práci dostanou řádně zaplaceno. Samozřejmě, že když inzerent nevybere žádnou z obdržených nabídek, vystaví se mu dobropis a nevyčerpaný kredit dostane zpátky na svůj bankovní účet.

Svou oblibu získala PlaCla pro svoji jednoduchost a použitelnost, a to už z pohledu zadání inzertního článku, nebo z pohledu zpracování finančních transakcí a proúčtování publikovaných článků.

Pět kroků, které vás dostanou před konkurenci

 1. Registrujte se a založte poptávku po článku
 2. Dobijte kredit
 3. Vyberte si z nabídek
 4. Schvalte nabídnuté články
 5. Sledujte nárůst nových zákazníků

Máš web? Spolupracuj s PlaClou

Pro majitele a provozovatelé webů se nabízí jednoduchá cesta k inzerentům.

 • Jednoduše reagujete pouze na články, které korespondují s tématikou vašeho webu. Ihned vidíte vaší odměnu.
 • Nestaráte se o objednávky, fakturace a platby.
 • Provize se připisují ihned po schválení článku. (schválení je aktuálně 8 hodin, viz hlavní stránka)

Jak se zapojit a začít vydělávat?

 1. Zaregistrujte se a přidejte stránku ke schválení
 2. Nabídněte se s cenou na vašem webu
 3. Publikujte (napište) článek a zadejte do PlaCly jeho URL
 4. Zpracujte případné úpravy (připomínky) článku
 5. Nechte si vyplatit vaši odměnu

Related Posts

 • 82
  Jednou z možností podnikání na internetu je vytvořit si vlastní e-shop a začít obchodovat. Možností máte hned několik. Můžete například naprogramovat vlastní nebo si objednat vytvoření e-shopu na míru dle vašich požadavků atd. Ale PROČ!! náhled možného řešení Vašeho podnikání na internetu Využijte profesionální řešení od významného hráče na trhu, který…
  Tags: a, se, internetu, web, finance, internet, práce, rady, tip, výdělek
 • 80
  Staňte se součástí světové akce u nás! Do Brna přichází Pioneers Unplugged. Tato akce se bude konat pod záštitou světoznámého festivalu z Vídně Pionners a Akcelerátoru Opifer. Atmosféru této akce umocní i representativní prostředí v Sono centru v Brně. Organizátoři nenechali nic náhodě a připravili pro nás zajímavý program za účasti významných hostu…
  Tags: a, i, se, finance, internet, rady, tip, web, výdělek, internetu
 • 78
  Získejte 10 000 EURO pro svůj Start-Up Máte zajímavou vizi nebo nápad? Chcete být úspěšní a vybudovat svou vlastní firmu? Nemáte dostatek kapitálu a zkušeností jak začít realizovat svůj projekt? Proto jsme tady my, Váš Akcelerátor vizí. Akcelerátor Opifer vznikl ve spolupráci s Private Equity investory, ve snaze pomáhat začínajícím firmám…
  Tags: a, s, se, web, finance, internet, rady, tip, výdělek, internetu
 • 78
  Chcete více objednávek? Chcete získat důvěru zákazníků? Chcete snížit míru opuštění stránky? Chcete zpětnou vazbu zákazníků? Chcete komunikovat online? Jednoduše – Chcete vydělat ještě více! Jste na správném místě. Nejen tyto otázky, a mnohem více můžete získat jednoduchou a ověřenou implementací live chatu do webových stránek. Jednou z možností je využití…
  Tags: se, a, s, stránky, web, internetu, finance, internet, práce, rady
 • 75
  Tuto otázku si pokládá mnoho z nás, a někteří se bezhlavě a bez rozmyšlení pouští i do nakupování fanoušků na internetu. Má toto vůbec význam a přinese to nějaké klady vašemu online marketingu a využití facebooku v praxi? Jak a kde získat like - fanoušky na facebooku? Nejprve však bych uvedl…
  Tags: a, se, web, facebook, internet, rady, tip, výdělek, internetu, webové
, , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)