SMS do všech sití zdarma se službou PoslatSMS

PoslatSMSMnohokrát jsem využíval různých stránek na SMS zdarma. Spousty z nich byly nedostačující mým potřebám nebo neumožňovali SMS do všech sití zdarma atd.

Narazil jsem na službu PoslatSMS kterou tu chci krátce představit a určitě i doporučit. PoslatSMS na stejnojmenné webové adrese www.poslatsms.cz umožňuje odesílání SMS do všech sití zdarma.

Posílání SMS zdarma je velice jednoduché jak jste zvyklí u všech podobných služeb tohoto typu. Stačí napsat SMS zprávu a číslo na které chcete SMS odeslat a číslo odesílatele.

Pokud chcete využít více možností a využít tak všechny výhody při posílání sms stačí se bezplatně zaregistrovat bezplatně registrovat. Mezi další oblíbené služby patří i využívání této služby z mobilu. Aplikace umožňuje levné odesílání SMS zpráv za pár haléřů (případně v rámci internetového tarifu zcela zdarma).

Mezi další možnosti je i využití jedné z největších databází SMS přání na http://www.poslatsms.cz/sms/ kde neleznete vzorové SMS jako např: Blahopřání, k Valentýnu, Na dobré ráno, Na dobrou noc, Novoroční SMS, Vánoční SMS, Vtipné a zamilované sms.

, , , ,
One comment on “SMS do všech sití zdarma se službou PoslatSMS
  1. Ať Ti život splní všechny tvé naděje,
    ať se štěstí na tebe denně usměje,
    ať nikdy neznáš bolest ani hádku,
    to vše ti přejeme k dnešnímu svátku!
    Miluš a Anička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *