Využijte páku moderní doby na vaše objednávky!

SimpleAffil zatřese českým internetovým affiliate marketingem. Proč?

Dnešní doba internetu nabízí mnoho možností jak z vašeho obchodu udělat velký byznys. Jednou z nejúčinnějších možností je vytvoření partnerského programu.

Na český internet vstupuje nový hráč na vytvoření vlastního partnerského programu a to služba SimpleAffil. Jedná se novou a hlavně jednoduchou možnost na vytvoření vlastního partnerského programu.

SimpleAffil

Na začátek bych nejprve zmínil, že partnerské programy někdy také nazývané affiliate programy jsou u nás teprve v plenkách a využití v e-shopech či na prodej jiných produktů není ještě tak rozšířené a ten hlavní rozmach nás teprve čeká.

„Za minimální investici můžete několikanásobně zvýšit své obraty!“

Nutné je pochopit hlavní výhodu partnerského programu. Jedinečnou výhodu přináší partnerský program v tom, že provize platíte pouze za uskutečněný prodej na rozdíl od jiných možností propagace a reklam v mediích.

Většina obchodníků, které zavedla partnerské programy, si dnes už bez nich nedovede fungování obchodu představit. Aplikovat SimpleAffil můžete nejen do svého obchodu, ale využití může najít i v moderním infomarketingu. Tento nástroj pro uživatele připravil uznávaný odborník Martin Domes s kolegou programátorem Pavlem Vaňkem. Martin se stará o webdesign a marketing a Pavel poskytuje technickou podporu a stará se o to, co je pod kapotou samotné aplikace.

 

SimpleAffil je tou správnou cesto jak získat nové zákazníky.

SimpleAffil
Použití služby můžete vyzkoušet v testovací době zcela zdarma a bez závazků. Pro vstup do aplikace SimpleAffil stačí pouze e-mail a jméno do vašeho programu (www. SimpleAffil.cz/vasejmeno). Na základě těchto zadaných údajů vám budou zaslány přihlašovací údaje pro vstup do programu.

Vytvoření nové kampaně v SimpleAffil zvládnete během pár minut. Dále pak už jen zbývá jednoduchá implementace na váš web. Upozorňuji, že se nejedná o nic složitého. Stačí pouze zkopírovat zdrojový kód na vaší webovou stránku.

SimpleAffil je vhodný i pro použití na malé projekty jako jsou například prodeje e-booku či VIP členství a podobně. Cena za tuto službu je přijatelná a nemusíte investovat desetitisíce do vlastního affiliate programu.

 

Přemýšlíte o vlastním partnerském programu? Využijte příležitosti SimpleAffil a začnete vydělávat ještě více!

 • Se zapojením získáte nejen samotný SimpleAffil (provizní program), ale také technické zázemí, bezplatné aktualizace, neomezený provoz a další BONUSY.
 • Tato affiliate aplikace zvládne vše podstatné pro běh a správu partnerského programu.
 • Automaticky registruje nové partnery do vašeho provizního programu.
 • Zapojeným partnerům vygeneruje partnerský odkaz k propagaci.
 • Měří návštěvy a objednávky z partnerských odkazů a páruje je s partnerem.
 • Umožňuje schvalování realizovaný obchodů – objednávek (konverzí).
 • Poskytuje přehledný seznam k proplacení provizí.

 

„Závěrem chci upozornit některé z vás, kteří doposud nemají nebo teprve přemýšlí o vlastním partnerském programu, že je ten správný čas s tím něco udělat. Nečekejte, až to udělá konkurence! Buďte o krok napřed, začnete vydělávat a budujte podvědomí o své značce na internetu.

Na internetu je ještě pořád hodně majitelů webových stránek, které se těší právě na ten váš partnerský program!“

Related Posts

 • 93
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 91
  Kde kupovat a jak si přivydělat psaním članků? Tuto otázku podrobně řeší nedávno spuštěný projekt Copywriting.cz. Systém na prodej a kupování článků řeší mnoho důležitých faktorů, které jsou užitečné například při výběru vhodného copywritera. Mefi ně patří například obchodní dopisy, překlady, popisky do e-shopu, právní služby, a další. Hlavním úkolem…
  Tags: a, o, spolupráce, zdarma, affiliate, v, se, web, internetu, webové
 • 90
  App4page je osvědčená marketingová aplikace, která umožňuje uživatelům snadno vytvořit reklamní kampaň na Facebooku. Využívá systém foto soutěže. Aplikace si získá kromě fanoušků i emailovou databázi a dostane vaši stránku celkově na vyšší úrověň. Tato aplikace vznikla na základě zkušeností nasbíraných správou firemních profilů na Facebooku. Nejedná se o běžnou…
  Tags: a, se, web, affiliate, zdarma, webové, tvorba, tip, startup, rady
 • 90
  Internetové obchody jsou čím dál rozšířenější a jejich nárůst nás teprve čeká. Obliba uživatelů e-shopů stále roste. Je důležité také vědět, že tento nápor resp. nárůst přežijí pouze ty úspěšné s čímž souvisí i propagace a návštěvnost těchto e-shopů. Jak získat nové zákazníky? Jednou z možností jak získat nové zákazníky je zavedení…
  Tags: a, v, programu, web, internetu, affiliate, rady, webové, tvorba, výdělek
 • 87
  Na internet míří nová služba Viruální affiliate manažer (VAM), která posune affiliate marketing u nás zase na větší úroveň. V těchto dnech, byla zahájena a představena nová služba co vám může každý měsíc ušetřit až 90% procent práce při správě provizní sítě. Co za vás Virtuální manažer udělá? Hledá nové partnery…
  Tags: a, affiliate, se, v, internetu, web, zdarma, webové, tvorba, výdělek
, , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *