Realizujte svůj on-line projekt na nové obchodní platformě VisionFor

Na internetu jsem narazil na jeden produkt, který není ani tak důležitý zde zmiňovat, jako spíše obchodní systém a platforma vjednom ve kterém je projekt realizován. Touto obchodní platformou je Vision For.

Jedná se o novinku spuštěnou začátkem tohoto roku, která zejména potěší začínající internetové podnikatele, affiláky a autory on-line projektů. Řešení mě zaujalo a myslím, že má dobře našlápnuto k úspěchu a růstu nejen na českém internetu.

 

Získejte hotové řešení pro realizaci vašeho projektu

Dnešní doba internetu přináší mnoho prodejních a marketingových strategií. Jednou z oblíbených je online podnikání a rozšířené infoprodukty.

Určitě se zde najdou někteří, kteří by také rádi realizovali svůj produkt, nebo jednoduše ušetřili a zjednodušili ten stávající. A právě takové řešení dokáže zmiňovaný projekt.

Vision For (dále jen VF) je díky jednoduché registraci zdarma dostupný opravdu pro každého. S VF získáte již naprogramovaný systém, do kterého jen vložíte svůj produkt (video, ebook, atd.), a o ostatní se postará systém za vás. Zní to lákavě že?

Za tuto službu si systém bere provizi v určitých procentech. Za co, a k čemu slouží? Je to jednoduché! VF za tebe vyřeší právě to nejdůležitější, a to je prodej. VF má vlastní databázi prodejců, která se dále rozšiřuje.

Mezi hlavní výhody určitě patří i věci, které řešíte při realizaci nových projektů, kdy nemusíte řešit složitě obchodní podmínky, nastavovat automatické emaily, faktury, tvořit na zakázku vlastní prodejní kanál a ztrácet peníze i čas. VF je vlastně dobrý pomocník a sluha pro zajištění prodejní cesty přímo k zákazníkům (kupujícím).

Jedinou nevýhodu osobně vidím se sídlem společnosti mimo ČR (VISION FOR INC. LTD. – LONDON).

 

VF je nová příležitost i pro obchodní partnery a spolupracovníky

Registrace spolupracovníků je zdarma a bez závazků. Vše je řízeno dle marketingové tabulky a máte přesné informace o provizích, které vám naleží. Na provizích se rozděluje 72% provizního obratu tedy ze zisku VF.

Šíření je jednoduché. U každého produktu je tlačítko na sdílení s  URL adresou (vašim kódem).

Takže kdo má rád nové příležitosti a výzvy, tak tuhle příležitost nemůže nechat bez povšimnutí.

REGISTRACE DO PROJEKTU VISION FOR ZDARMA

Related Posts

 • 90
  Sociální síť Spacespy vstupuje po několika letech vývoje na veřejnost a chystá se rychle rozšířit do celého světa. Vypadá to, že se máme opravdu na co těšit. Pojďme si ji zde krátce představit a ukázat co můžeme očekávat a co nám Spacespy může nabídnout oproti stávajícím, jako například Facebook, Twitter…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, rady, youtube, z, videa, web, tip
 • 85
  Na internetu a nejen na něm máš mnoho možností jak se naučit e-mail marketing, jak budovat databáze kontaktů, jak udělat prodejní webovou stránku a získávat nové zákazníky atd. Nikdo ti však neřekl, že je to pouze 15% tvého úspěchu. Podle dostupných informací Carnegieho institutu je pouze 15 % úspěchu v…
  Tags: a, se, internetu, rady, přednášky, video, youtube, z, videa, web
 • 85
  Pokud jste ještě neměli možnost setkat se s tímto projektem YeahCoach, tak tyto informace rozhodně nepodceňujte. YeahCoach je zcela nový projekt resp. partner pro váš osobní rozvoj a budoucí prosperitu. Hlavní zaměření tohoto projektu: Vzdělání Obchod Nástroje Pomoc Odměny za doporučení Síťový marketing Cílem projektu je nabídnout, vše co budete…
  Tags: a, se, internetu, zdarma, přednášky, video, web, tip, startup, rady
 • 83
  Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103. Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl…
  Tags: a, se, internetu, z, spolupráce, affiliate, programy, partnerská, facebook, finance
 • 82
  Nedávno jsem zde na WebiTech.cz představoval projekt určený online vzdělání v oblasti osobního rozvoje. Projekt YeahCoach (YC) mě natolik nadchnul, že jsem se do něj také zapojil. Rád bych se zde podělit o novinky a události, které od té doby pokročili a také proč jsem se do projektu vlastně zapojil. Proč…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, facebook, finance, internet
, , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *