Půjčkový affiliate a marketingové nástroje, které vás dostanou

Nějakou dobu se zajímám o oblast vydělávání na internetu nejen pomocí webových stránek. V současné době, samozřejmě nemůžu opomíjet i online marketing a affiliate resp. partnerskou spolupráci resp. využití partnerských programů, které se stále zdokonalují a nabízí více možností a materiálů pro partnery programu.

Vyzkoušel jsem mnoho partnerských programů, ale tenhle mě v něčem opravdu překvapil.

Jedná se o spolupráci s týmem volsor.com, který se zaměřuje na vyhledávání rychlých půjček.

Proč překvapil? Hned po jednoduché a rychlé registraci, jsem opravdu zůstal koukat na to, jak mají zpracovány marketingové nástroje pro partnery. „Nejde, je zde snad ani všechny popsat.“ Prostě naleznete vše, co k úspěšnému affilu potřebujete. Nabídka je tak široká, že nebude problém s volbou propagace, která vám vyhovuje a zapadá do vaší strategie. To co mě zaujalo, určitě zmíním.

Co tento affiliate program umožňuje?

Jak jsem již zmiňoval, jedná se o vyhledávač rychlých půjček.

Pomocí reklamních nástrojů, máte možnost získat provizi až 300 korun za 100% vámi přivedených leadů. Leadem se rozumí vyplnění a odeslání kontaktního formuláře žadatelem o půjčku.

Osobně jsem nebyl nikdy příznivcem affiliate na půjčkové a finanční weby. Po podrobnějším zkoumání nástrojů, systému a informací o tom začínám znovu uvažovat, nebo minimálně otestovat tento druh affilu.

Podle informací uvedených na stránkách společnosti, využije rychlé půjčky přibližně jedenáct procent dospělé populace. Znamená to tedy, že zpracují až 12 000 žádostí denně. „Tak proč si kousek toho koláče neukousnout?“

Marketingové nástroje, které překvapí i zkušeného affiláka

Po přihlášení mě to nedalo, a hned jsem byl zvědav, jaké nástroje k propagaci mě nabízejí. Ve složce Marketing Tools, jsem zůstal doslova koukat, a nejprve si musel vlastně uvědomit, jaké nástroje chci používat.

volsor-banner

Náhled na Marketing Tools do složky bannerů

Možnosti propagace a dostupné reklamní materiály na Volsoru jsou nad mé očekávání.

Na výběr máte od klasických bannerů všech nejpoužívanějších velikostí, formulářů (iframe), CMS, E-mailových šablon, API no prostě všechno co správný affilák bude při propagaci potřebovat.

„Pokud znáte affiliate, který je na tom podobně dejte vědět.“

volsor-formular

Náhled na Marketing Tools do složky na vytváření formuláře pro umístění na webovou stránku

volsor-affiliate

Náhled webových stránek, které můžete propagovat (v náhledu je obsažena pouze část těchto možností)

Součástí uzavření spolupráce v partnerském programu je i souhlas s obchodními podmínkami programu, které si určitě přečtěte. Jsou tam definována pravidla, které musíte dodržovat. Některé z nich, mě zpočátku zaskočili, ale po dočtení podmínek do konce, jsem došel k závěru, že jsou na místě. Pokud je budete dodržovat a myslíte to vážně, není se čeho obávat. Cílem je ochránit dobré jméno společnosti a navázat oboustranně výhodný model affiliate spolupráce.

Další užitečné nástroje programu

Samozřejmostí jsou nástroje, které používáte i u ostatních programů jako jsou statistiky, technická podpora, přehled o výdělku atd. Navíc můžete využít i možnost registrace podpartnerů (subaffiliate), kdy získáte 5% jeho výdělku, což každý program nenabízí.

Zde je dobré určitě zmínit, že ti nejlepší partneři se pohybují ve statisících na provizích.

Závěrem bych tento program hodnotil jako jeden z těch lepších. Samozřejmě jde o půjčkový affil, kde je konkurence mezi partnery dost vysoká a třeba investice do PPC je na hraně kdy se vyplatí. V tomto oboru je zapotřebí už trochu znalostí nebo štěstí při nalezení nového traficu (návštěvnosti).  Každopádně bych ho nezatracoval a odzkoušel třeba s porovnáním s konkurencí, ohledně konverznějších webů či počtem schválených leadů.

Také doporučuji nahlédnout pod pokličku hlavně z pohledu reklamních nástrojů. A to nejen pokud jste affilák, ale i affiliate manažerům ať vidí, jak se to dá dělat, a jaké nástroje se dají využívat.

Také budu rád za vaše zkušeností s půjčkovými weby, kde nemám tolik osobních zkušeností.

Related Posts

 • 91
  Na náš trh vstupuje nová možnost výdělku pomocí affiliate sítě. Jedná se o affiliate síť TradeTracker Czech Republic. Nečekejte a jednejte! Tato nová společnost je součástí TradeTracker International, která patří do popřední a špičku affiliate v mnoha evropských zemích. Společnost disponuje vlastním propracovaným moderním softwarem pro vytváření vztahu mezi inzerenty…
  Tags: a, affiliate, se, o, web, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 89
  Jednou z nejčastějších metod monetizace webových stránek je partnerská spolupráce tzv. affiliate. Mimochodem tento způsob je využíván i u nás na WebiTechu. Chcete dělat Affiliate pořádně určitě sledujte významné osobnosti a aktuální dění v tomto oboru. Rozhodl jsem se postupně oslovit některé z nich a podělit se zde o jejich názory. Jako první…
  Tags: a, se, v, affiliate, web, internetu, programy, partnerská, spolupráce, finance
 • 86
  Do affiliate (provizních programů) čím dál více vstupují prvky síťového marketingu. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale v minulosti nebylo jednoduché něco podobného na našem trhu sehnat. Propojení těchto dvou marketingových strategií získává online podnikání nový rozměr a nové možnosti spolupráce. Na tomto propojení získají jak autoři a prodejci, tak…
  Tags: a, se, v, affiliate, i, mě, o, internetu, web, programy
 • 84
  Affiliate (partnerské) programy fungují na bázi partnerství a umožňují v podstatě komukoli vydělávat na internetu bez vlastního produktu. Affiliate marketingem označujeme veškeré marketingové aktivity odměňované procenty z prodeje výrobků či služeb (obvykle z objednávky či registrace). Výše provize v affiliate programech se většinou pohybuje mezi 10 až 30 procenty, v…
  Tags: a, affiliate, v, se, o, s, programy, partnerská, spolupráce, finance
 • 83
  Není síť jako síť. Jak již zmiňuje název článku je tu jedna, která je o krok napřed (možná i o víc). Nechci zde jenom chválit, ale prostě to tak je a navíc mám i osobní zkušenost a nejsou to jen pouhé prázdné fráze. Provizní síť AffiliateClub nejenom že chce, ale…
  Tags: a, v, affiliate, o, i, s, se, internetu, programy, partnerská
, , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.