Proč chodí návštěvníci na náš web?

Mnohokrát jsem při psaní textů přemýšlel nad tím, proč by měl být pro čtenáře právě ten můj článek přínosný. Také často hodnotím i jejich konkrétní návštěvnost, sdílení a zpětné reakce na článek.

Profil zaměření webu se v poslední době začíná více zaměřovat na konkrétní témata. Hlavní příčinou je hlavně osobní zájem a zvědavost poznat nové a konkrétní témata v affiliate prostředí, které prostřednictvím webu předávám dál.

Začínají mě chodit i žádosti o spolupráci či návrhy na články. Tímto, chci poděkovat všem aktivním čtenářům a všem, kteří tento web doporučují dále.

Nejlepší články na WebiTechu splňují 5 společných věcí

 1. Zodpovídají otázku, kterou si klade návštěvník článku
 2. Má vzdělávací charakter
 3. Přináší užitečnou novinku
 4. Přináší zábavu
 5. Rozhovory s významnou osobností

WebiTech je i na Facebooku a na Twiteru

Aktuální počet sledujících fanoušků, mezi které patří i významné osobnosti online světa, k dnešnímu dni tj. 26.5.2015 je:

fb-twiter-webitech

Návštěvnost stránek WebiTech.cz

Web navštívilo od ledna více jak 42.000 čtenářů v zastoupení 90% z ČR a 4% z SK. Co se týče statistiky muži a ženy, tak je to 50 na 50. Denní návštěvnost pomalu roste. Budu se snažit tento trend nadále udržovat.

Někomu se to může zdát málo, ale při takto úzce zaměřeném webu si myslím, že je to velice pozitivní číslo, na to že není nijak dotováno ze strany PPC a PR. Odkazový profil nechávám zatím na přirozeném vývoji.

mobilni-webitech

Také určitě stojí za zmínku, že návštěvnost z mobilních zařízení začíná nabírat na důležitosti a významu pro tento web. V současné době přibližně kolem 10% návštěvnosti a neustále se zvyšuje.

navstevnost-2015

Náhled grafu návštěvnosti ze statistik Google Analytics za období 1.1.- 26.5.2015

Pro zajímavost, ty propady v návštěvnosti jsou z převážné většiny soboty, neděle a svátky. Z toho lze odvodit i cílovou skupinu uživatelů, kteří web navštěvují.

Podporujeme významné akce

Mediálně jsme podpořili významné události a akce, mezi které patří například největší stratupová akce v Evropě PIONEERS UNPLUGGED BRNO 2014 či oblíbenou Affiliate konferenci u nás.

Budu rád, za tvoje podněty pro zlepšení a za pomoc při budování této komunity ať zmínkou o WebiTechu či sdílením článku na sociálních sítích.

 

Related Posts

 • 69
  Jednou z možností podnikání na internetu je vytvořit si vlastní e-shop a začít obchodovat. Možností máte hned několik. Můžete například naprogramovat vlastní nebo si objednat vytvoření e-shopu na míru dle vašich požadavků atd. Ale PROČ!! náhled možného řešení Vašeho podnikání na internetu Využijte profesionální řešení od významného hráče na trhu, který…
  Tags: a, se, z, v, internetu, web, práce, rady, výdělek, tvorba
 • 68
  Tento eBook slouží jako podrobný návod na instalaci WordPressu a je sestaven krok po kroku na praktickém příkladu až po funkční webovou stránku. Pomocí tohoto praktického návodu nejen že nainstalujete redakční systém, ale také se naučíte přidávat příspěvky a vše potřebné pro správu webové stránky ve WordPressu.  Autorem publikace je Lukáš…
  Tags: a, stránky, webové, se, webu, že, rady, výdělek, internetu, web
 • 65
  Chcete více objednávek? Chcete získat důvěru zákazníků? Chcete snížit míru opuštění stránky? Chcete zpětnou vazbu zákazníků? Chcete komunikovat online? Jednoduše – Chcete vydělat ještě více! Jste na správném místě. Nejen tyto otázky, a mnohem více můžete získat jednoduchou a ověřenou implementací live chatu do webových stránek. Jednou z možností je využití…
  Tags: se, a, či, webu, v, stránky, web, internetu, práce, rady
 • 65
  Při brouzdání po internetu při hledání SEO nástrojů a optimalizací webů jsem narazil na jeden projekt který stojí za to se sním zde podělit. Nejedná se o různé generátory klíčových slov či získávání zpětných odkazů, ale systém který vám přesně ukáže kam klikají návštěvníci vašich stránek. Jedná se o novou…
  Tags: a, se, či, internetu, rady, výdělek, web, tvorba, webové, stránky
 • 65
  Narazil jsem na internetu na jednu stránku kterou určitě musíte mít minimálně v oblíbených položkách pokud se zabýváte tvorbou webu. Jedná se o nástroj pro automatickou registrací odkazů www stránek do 140 vyhledávačů. Stránka je na adrese http://script.booster.cz/submit/ Na stránkách je seznam vyhledávačů které jednoduše označíte a zmáčknete tlačítko Registrovat.…
  Tags: se, které, a, v, internetu, webu, rady, výdělek, web, tvorba
, , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)