Prezentace v Prezi nenechá vaše posluchače usnout!

prezentace v preziV dnešní době si již mnoho z nás nedokáže představit start úspěšného projektu bez dokonalé prezentace svého nového nápadu nebo inovačních myšlenek.

U některých akcí jako třeba představení startupů či společností je prezentace takřka nezbytnou podmínku.

Pokud chcete být jiní než ostatní a ukázat opravdový potenciál určitě přijde vhod také originální prezentace s online projektem  Prezi.

Nástroj na vytváření prezentací Prezi vám usnadní práci s poutavou a profesionální prezentací. Prezentace dostane jiný nádech na rozdíl od klasických prezentací vytvořených například v Powerpointu. Prezentace postavená na Prezi si okamžitě získá daleko větší pozornost a zájem posluchačů, což je jedním ze základních cílů prezentace. 

Společnost Prezi byla založená v Budapešti, Maďarsku v roce 2009 a od té doby prošla jednak vývojem a doznala spousty vylepšení. Za projektem stojí pánové Adam Somlaj – Fischer, Peter Halacsy a Peter Arvai.

founders prezi

Z leva: Peter Halacsy, Peter Arvai aAdam Somlai-Fischer.

Prezentace Prezi je jakousi interaktivní tabulí což je její výhodou oproti klasickým prezentacím, kdy se postupujete po jednotlivých listech (sleidech).

Prezi je ideálním nástrojem jak představit vaší myšlenku zábavnou a poutavou formou.

Práce ve vlastní editoru je velice jednoduchá a intuitivní. Na výběr máte spoustu nástrojů pro editaci tvarů, barev a textů. Nechybí ani práce ve vrstvách a podpora mul­ti­me­di­álních prvků.

prezi_editor

Výslednou prezentaci si pak jednoduše můžete stáhnout včetně integrovaného přehrávače nebo sdílet online.

Pro vstup do editoru je nutná, ale bezplatná registrace nebo přihlášení pomocí sociální síte Facebook. Navíc získáte prostor pro sdílení vašich prezentací online.

Je použití Prezi zadarmo?

Co se týče cenové politiky Prezi tak na výběr máte z několika možností. V první řadě je zde možnost využít verzi ZDARMA, kde máte k dispozici 100MB úložného prostoru pro prezentace. Jedinou nevýhodou je že vaše prezentace bude obsahovat logo Prezi.

Další možností jsou placené verze, které začínají od necelých pěti dolarů a studentských licencí. Pro bližší informace navštivte webovou stránku projektu s aktuálními daty.

Related Posts

 • 90
  Na českém internetu vzniká nová služba , která vám může při dojíždění do práce spoustu korun. Jedná se o službu zvanou AZlink. Na webové stránce www.plnybus.cz od AZlink se jednoduše zaregistrujete a už jen hledáte nebo nabízíte možnost zprostředkování spolujízdy. Pokud dojíždíte denně do práce , nebo se chystáte na…
  Tags: a, finance, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 90
  V posledních měsících se stává módou na internetu tzv. infografika. Infografika jinými slovy řečeno Informační grafika se stává oblíbená díky jednoduše zpracovanými informacemi, které jsou například velice snadné pro publikování, sdílení což přináší velký zásah a informování internetového publika. Jedná se o grafické, vizuální prezentace informací a dat, které jsou jasně…
  Tags: a, online, s, v, zdarma, grafika, nástroje, internetu, rady, tip
 • 87
  Potřebujete nakreslit diagram, jednoduché schéma či jen jednoduchý technický výkres? Jestliže Ano nabízí se využití online aplikace draw.io, které splňuje všechny požadavky online aplikace pro práci s kreslením diagramů, schémat a technických výkresů. náhled online aplikace draw.io Aplikace draw.io je dostupná online a je zcela zdarma. Její součástí je integrace a…
  Tags: a, online, v, z, zdarma, grafika, nástroje, internetu, rady, tip
 • 87
  Chystáte se na vytvořeni vlastního kurzoru ukazatele myši? Na internetu je podařená online aplikace která vám toto umožní a navíc velice jednoduchým způsobem. Jedná se o aplikaci Online Kursor Editor kterou která slouží čitě pro tvorbu ukazatelů v prohlížeči. Na webu http://www.rw-designer.com/online-cursor-editor-cz se ihned po spuštění zobrazí jednoduchá aplikace na…
  Tags: a, online, v, s, zdarma, internetu, grafika, nástroje, rady, tip
 • 86
  Známe online aplikaci, která to vše zmákne. Poradí si se vším co pro online rychlou i pokročilou editaci fotek potřebujete využívat. Mnohokrát jsem zde psal o různých online editorech, pomůckách na úpravu obrázků, fotografií a vytváření fotoefektů. Teď chci představit online nástroj Fotor jež je na špičkové úrovni včetně podpory…
  Tags: a, online, v, z, grafika, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip
, , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)