Potřebujete Logo zdarma ? Pokud ano je zde online nástroj zdarma!

logoeaseNa internetu jsem narazil na stránky kde si můžete zcela zdarma a několika málo minutách vytvořit profesionální logo zdarma. Je to velice jednoduché , a zvládne to snad opravdu každý.

Logo je vaší vizitkou a každý by ho snad měl mít. Jak uvadějí na svém webu autoři tohoto projektu – Snadné logo … creating logos made as easy as blowing bubbles  – vytvoření loga se stejně snadné jako vyfukování bublin.

Logo by mělo být unikátní reprezentaci vaší firmy nebo výrobku.

People should look at your logo design and see what your company stands for. Lidé by se měli podívat na Vaše logo a zjistit, co vaše společnost představuje. Pokud uvažujete o tvorbě loga určitě se podívejte na web www.logoease.com .

Po registraci na toto webu LogoEase na online tvorbu log ihned můžete vstoupit do kolonky tvorba loga (start your logo) , nebo pokud potřebujete inspiraci můžete náhlednou do knihovny již vytvořených log a získat tak inspiraci pro Vaše logo. Po vstupu do administračního prostředí se spustí flashová aplikace pro přímou editaci loga.

V prvním bodu si zvolíte kategorii kterou si vyberete a pod ní si pak definujete hlavní grafický prvek pro Vaše logo. Dále pak už jen vložíte potřebný text a vyhrajete si s rozvržením a barvami loga. Na výběr máte ze spoustu fontů které můžete použít pro psaní textu. Pak už stačí jen logo uložit a začít ho používat. Nechci se to o všem dopodrobna rozepisovat protože pokud vás to už teď zaujalo tak doporučuji navštívit tento web , a uděláte si vlastní obrázek o tomto projektu sami. Z mého pohledu dostávají známku 1.

, , , , , , ,
4 comments on “Potřebujete Logo zdarma ? Pokud ano je zde online nástroj zdarma!
  1. Chceme vyrobit tricka s lgem pro nas sport.oddil, na me vyslo, ze mam neco vymyslet, nemuzeme si dovolit platit grafika, Zaujal me clanek o logoease.com. Pokušel jsem se registrovat na logoease.com,ale nenašel jsem tam možnost registrace, abych se dostal da na tvorbu loga.Pls o radu,pokud je to mozne.Diky

  2. Je to sice starší článek, ale jelikož to vyskakuje na „vytvoření loga“ na první stránce SERPu a považuji to tudíž za potenciálně nebezpečné, tak apeluji na všechny, kteří si náhodou toto vlákno zobrazí a uvažují nad tvorbou loga online – pečlivě si přečtěte podmínky na daném webu. Většina z nich totiž zakazuje třeba výsledné logo registrovat jako ochrannou známku, což by mohl být problém.

    Dále mnoho z nich neručí za původnost ilustrací a může se tak stát (a mnohokrát se už stalo), že nějací filutové obkreslují symboly z cizích log a pak je poskytnou zdarma na tyto portály a pak porušujete zákon, aniž byste o tom věděli.

    Podobně je to i s vektory z fotobank a to nejen těch free, ale i těch placených, kdy většina fotobank vyloženě zakazuje používat jejich symboly pro loga. Konkrétnější argumenty, zákony a citace z fotobank a online nástrojů pro tvorbu loga jsem sepsal ve svém článku, který si doporučuji přečíst, než se rozhodnete „free“ logo svépomocí tvořit: http://logotvurce.cz/loga-fotobank-podobnych-sluzeb/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Uživatelů je den ode dne víc a víc.

Otestuj ho i TY!