Pohodlné vyhledávání a stahování programů zdarma

Stahujete programy ze známých portálů, které jsou velice známé a legální? Pokud Ano je zde další novinka v této oblasti a to portál s názvem stahnu.cz.

Stahnu.cz nabízí také snadné stahování programů jako podobné weby tohoto typu, ale navíc si klade za cíl snadnější a pohodlnější stahování aplikací podle kategorií, které jsou přehledně seřazeny a nemusíte tak strávit hodně času hledáním vhodného programu. Snad to bude stačit k tomu, aby se portál prosadil v tak velké konkurenci. Navíc se snaží přinášet spoustu novinek, aby obstál v této konkurenci.

Využijte na download portálu stahnu.cz PC poradnu

Máte problém tykající se této tématiky nebo nemůžete nalézt vhodný program pro vaše potřeby? Jednoduše využijete PC poradnu, kam vložíte své dotazy kde vám administrátoři, nebo někteří zkušenější kolegové se zkušenostmi rádi odpoví.

Ve stejném duchu pak na portálu vycházejí naučné články, počítačové návody a tipy, nebo aktuality z oblasti stažitelného softwaru. Právě takové nadstandardní služby mohou tento mladý portál posunout mezi jednu z nejoblíbenějších stránek svého druhu. I další služby, které download portály běžně nabízejí, se u Stahnu.cz v kvalitním provedení objevují.

Uživatelé mají možnost psát recenze na programy, se kterými mají zkušenosti, a pomáhat tak zájemcům o podobný software v rozhodnutí, zda je pro ně konkrétní program to pravé. Nechybí ani žebříček nejstahovanějších aplikací a to rovnou za poslední týden, měsíc i rok.

Podmínky pro vložení aplikací na tento portál.

Uživateli se výslovně zakazuje předávat Poskytovateli (tj. umisťovat, nahrávat, odkazovat či jinak šířit) Obsah Uživatele, který zejména porušuje práva duševního vlastnictví (autorská práva, práva související s právem autorským, průmyslová práva apod.) jiných osob. Pokud budete chtít vložit aplikaci větší než 250 MB musíte kontaktovat administrátora webu.

, , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Výmluvy stranou 

YeahCoach je systém, který může propojit lidi na celé planetě a společně pak reálně měnit svět. Tento systém je připraven propojit miliony Hrdinů této planety a vytvořit síť globální pomoci a vzdělání.