Staň se součástí největší startupové akce v Evropě PIONEERS UNPLUGGED BRNO 2014

Nyní máte možnost spojit svůj úspěšný start svého podnikání a startupu na akci evropské úrovně a to hned v Brně. Do akce je zapojeno více jak 100 fakult z Moravy či Bratislavy. Staň se součástí i ty s vlastním nápadem!

pioneers_festivalPIONEERS UNPLUGGED BRNO je naplánován na 23. září ve Fakultě Informačních technologií v Brně.

Pioneers festival od svého založení v roce 2011 ve Vídni pomohl mnoha projektům (studentům) a dnes již prosperujícím firem. Hlavním účelem Pioneers Unplugged je podpora projektů, nápadů a průkopníku k jejich prosazení na trhu.

V oblasti start-upové scény se řadí mezi nejprestižnější události světa. Od svého založení získal více jak 55 milionů dolarů investic pro své projekty. Festival Pioneer se rozšířil do 18 zemí světa a tentokrát i do České Republiky a hned do Brna.

Za realizací prestižního festivalu inovativních technologií stojí pořadatel Akcelerátor Opifer.

Akcelerátor Opifer je součástí mnoha začínajících projektů a pomáhá jim pří vytváření úspěšného byznysu či získání potřebných investic do realizace nápadu.

pioneers_logo

Máš projekt či nápad představ ho na Pioneers!

Je mnoho nápadů či malých projektů a mnoho jich zbytečně skončí někde na dně šuplíku. Nemáte dostatek přesvědčení, že právě ten váš projekt bude ten úspěšný? Vyzkoušejte to!  Důležité je začít a právě teď se blíží ta správná příležitost pro tvůj nápad.

Na co se můžeme těšit?

Bude představeno několik inovativních projektů za účasti zahraničních mentorů společně s diskuzí na téma téma „ Jak globální technologická firma vidí 21. století “.

Hlavní body a rekapitulace:

 • Místo: Fakulta Informačních technologií, Vysoké učení technické, Brno Božetěchova 2
 • Termín konání: 23. září 2014
 • Počet hostů: 300
 • Partnerské instituce: 107 fakult na Moravě a Bratislavě 178 000 studentů
 • Představí se projekty z ČR, SR a ze světa

PIONEERS UNPLUGGED je ideální příležitost pro navázání spolupráce či získání důležitých kontaktů na investory, důležité osobnosti z oboru a společenského světa.

Máš svůj projekt?  Neváhej, přihlas ho! Bude vybráno pět nejlepších a ty získají možnost prezentace na této prestižní akci v Brně a mnoho dalšího včetně spolupráce s Akcelerátorem Opifer či možnou investicí až 100.000 euro.

Termín uzavření přihlášek je do 31.7.2014

Svou šanci mají samozřejmě i diváci. Vstupenky budou v prodeji od prvního července na webu projektu pioneers.io .

Related Posts

 • 86
  Pokud jste někdy prováděli tisk webové stránky jistě tak mě dáte za pravdu že výsledek nic moc. Zdánlivě se jedná o jednoduchou věc, ale výsledek už takový není. A proto autoři jednoho webu přišli s originálním nápadem a to tisk webové stránky pomocí jejich online aplikace pod názvem PrintWhatYouLike. Naleznete…
  Tags: a, se, webové, stránky, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 84
  Tento portál je unikátní z toho důvodu, že cílí pouze na jednu vzdělávací oblast, a tou je hudba. V dnešní době se můžeme setkat s různými portály nabízejícími lektory všech možných oborů a činností. V zájmu zakladatelky je ale to, aby ChciLekci.cz byl prostor, kde se snoubí čistě hudební nabídka a hudební poptávka.…
  Tags: a, se, v, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, startup
 • 84
  Snad každý si při nakupování na internetu někdy položil otázku zda je to bezpečné a zda je právě ten e-shop, který si vybral ten správný? Pomoc s touto odpovědí vám může pomoci vyřešit projekt oversito.cz. Na to jak a proč vznikl tento web jsme požádali o informace samotné autory projektu. Náhled…
  Tags: a, se, v, online, finance, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 83
  Hledáte místo pro zveřejnění svého nápadu? Chcete investora pro nový projekt?   Pokud ANO mám pro Vás tip na užitečný web, který vznikl jako platforma pro spojení investorů a autory nových projektů a to už klasickou formou nebo formou crowdfundingu. Tímto webem je již od roku 2007 TrhNapadu.cz, který je postaven…
  Tags: a, se, projektů, finance, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 82
  S pomocí tohoto nově vznikajícího projektu Skecho doladíte web k dokonalosti. Skecho není jenom nástrojem pro webové stránky, ale najde také uplatnění pro návrháře, designéry, grafiky, ale hlavně osloví a poslouží jak pro zadavatele, tak pro konečného zákazníka. Skecho je online nástroj na komentování existujících stránek, designu, nebo například technických nákresů. Projekt…
  Tags: a, se, online, v, finance, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady
, , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *