Optimalizace SEO a nejlepší klíčová slova pro vyhledávače

Chcete svůj web optimalizovat, aby se umisťoval při hledání na prvních pozicích? Pokud ano tak právě tento článek je určen vám jako užitečná pomůcka při řešení této problematiky.

Klíčová slova často taky zmiňována keywords se v poslední době stala pro hodně lidí zdrojem příjmů a naplní práce pro spoustu agentur či jednotlivců.

Optimalizace klíčového slova z hlediska optimalizace SEO a kam jej umístit

Pokud máte možnost, mělo by být obsaženo již v samotné URL adrese. Dále pak do titulku res. meta tagů jako je description a keywords. Dále pak by mělo být obsaženo v samotném obsahu na stránce a to jak v nadpisu h1 tak i v dalších. Možností je mnoho kam vkládat a upozorňovat na klíčová slova. Z hlediska SEO je i vhodné použití u popisů obrázků atd.

U tohoto kroku chci upozornit na to aby obsah webu by měl být zejména pro čtenáře a pokud to budete moc přehánět, můžete také o něj rychle přijít.

Při použití analýz a řazení klíčových slov je zapotřebí několik vstupních dat. Patří k nim především hledanost klíčového slova, pozice ve vyhledávačích, konverzní poměr, Bonuce rate, Keyword Effectiveness Index a další.

Optimalizace pro vyhledávače se může lišit, pokud budete chtít optimalizovat pro Seznam či Google. Já zde chci hlavně představit nástroj pro návrh klíčových slov s názvem Google AdWords (Google Keyword Tool), který nabízí daleko více možností, filtrů a nastavení.

Google Keyword Tool nabízí návrhy o hledanosti pro klíčová slova jak pro volnou tak přesnou frázovou shodu (velice dobře zobrazuje hodnoty i pro ryze česká slova). Tento nástroj je velice dobře přehledný a jednoduchý včetně české nápovědy.

Nástroj je v základu možné používat bez registrace, ale pokud chcete více informací tak doporučuji se zaregistrovat a získat tak přístup ke všem informacím za které si nechávají někteří dobře zaplatit.

https://adwords.google.cz/o/KeywordTool

Podobný nástroj můžete využít i u Seznamu.cz a to tak že na stránce po vyhledání klíčového slova dole na stránce naleznete odkaz na statistiku dotazu hledanosti.

Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrování na stránku na které naleznete jednak tabulku deseti nejhledanějších klíčových slov včetně jednoduchého grafu hledanosti.

Optimalizace SEO

Budu rád pokud zde budete sdílet své zkušenostmi či odkazy na podobné služby (klíčová slova), které jsou na internetu a na prací s klíčovými slovy zdarma a online.

Related Posts

 • 91
  Google opět zapracoval na vylepšení svého algoritmu Panda a povýšil ho na verzi 4.0. Cílem je jako ve většině případů zkvalitnit výsledky vyhledávaní pro uživatele internetu a řazení výsledků ve vyhledávání. Na tuto aktualizaci upozornil jako první Matt Cutts 21.5.2014 na Twittru. https://twitter.com/mattcutts/status/468891756982185985 Jak na kvalitní obsah a hodnocení  Google Pandou?…
  Tags: a, google, se, zdarma, webové, stránky, online, nástroje, internetu, rady
 • 91
  Jste tvůrce webových stránek? Pokud ano tak právě pro vás je tato internetová online test od Googolu zdarma a online. Aplikace s názvem Page Speed Online (Pagespeed Googlelabs) otestuje web na jeho výkon a na jeho případnou optimalizaci. Rychlost webových stránek patří k jedné základní optimalizaci webu a proto si svoji…
  Tags: a, online, web, se, zdarma, webové, stránky, google, nástroje, internetu
 • 90
  Služba Google Analytics přináší novinku zatím v BETA verzi a to sledování aktivity návštěvníků webových stránek online a v reálném čase. Osobně jsem tuto možnost uvítal a nemusím tak využívat jiných služeb které zbytečně zpomalují načítání webové stránky nebo jsou nějak podmíněny reklamou atd. Službu v reálném čase naleznete na webu Google Analytics.…
  Tags: a, v, se, zdarma, google, online, nástroje, internetu, seo, optimalizace
 • 87
  Jednou ze základních věcí úspěšného webu je také jeho originalita textu. Tento faktor je i jednou z hodnotících podmínek vyhledávačů a hodnocením kvality webu. Jak si ochránit svůj text nebo zkontrolovat duplicitu před publikováním textu? Pro tento účel vznikla internetová online monitorovací aplikace PlagSpotter, která má zajistit online kontrolu plagiátorství na…
  Tags: stránky, a, i, online, v, se, webové, google, internetu, zdarma
 • 86
  Pokud jste tvůrcem webových stránek. Určitě jste minimálně slyšeli o službě Google Analytics. Pokud ji ještě nevyužíváte tak určitě ji začněte ihned využívat. Jedná se o jeden z nejmocnějších online monitoringu návštěvníků vašich stránek, které zjistí a porovná podrobné informace o jejich aktivitě na vašem webu od vstupu na stránku až…
  Tags: a, google, v, se, online, webové, zdarma, nástroje, internetu, seo
, , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.