Online deníček Vašeho dítěte zdarma

Na internetu se objevila nová služba, která si zaslouží pozornost a určitě má velký potenciál na získání spousty věrných uživatelů.

Jedná se o službu na vytvoření online deníčku dítěte zdarma. Tuto službu ocení především maminky novorozenců, kteří se chtějí zachovat vzpomínky na ty nejhezčí chvilky dětství.

Deník Dítěte

Pro získání více informací nám poskytl rozhovor jeden z autorů projektu Deník Dítěte pan Vladimír Linhart

Co Vás vedlo k založení tohoto projektu?

Ten nápad dostala má přítelkyně. Bylo to právě v době, kdy se stále více mých známých stávalo rodiči. Zároveň jsme měli já i můj kamarád čas, potřebný na jeho realizaci, tak jsme neváhali.

Pro koho je určen?

Pro maminky a tatínky novorozenců, kteří si chtějí uchovat vzpomínky na první rok s jejich dětmi a nejsou spokojení s předtištěnou obdobou Deníku Dítěte. Chtějí více funkcí, prostoru pro texty a fotky nebo chtějí deníček ukazovat známým.

Je nutná registrace?

Ano, ale požadujeme pouze email. Je možná klasická registrace nebo přes Facebook. Uživatel se s největší pravděpodobností bude vracet alespoň rok, než bude mít dostatek materiálu na vytvoření knížky.

Jaké funkce deníček nabízí?

Kromě základních informací o dítěti a porodu lze sledovat návštěvy u doktora a nemoci.  Těžištěm služby je psaní deníčku a přidávání fotek do galerií. Užitečný je přehled základních zdravotních informací (kontakt na lékaře, přehled alergií, … ) a zaznamenávání nemocí a návštěv u lékaře. Grafy růstu a váhy, sledování oblíbených věcí, rodokmen. Je možné mít více dětí. Pro vzdálené předvedení deníčku známým si uživatel vytvoří pozvánku, se kterou lze deníček pouze prohlížet, bez možnosti cokoliv měnit.

Z čeho je financován a zda obsahuje reklamy?

Na vývoj jsme dva (Vladimír Linhart a František Melán). Server máme vlastní. Reklamy zatím zobrazovat nechceme. Až bude kompletně hotový export deníčku do knihy, tak budeme nabízet její vytištění a svázání. Na tom bychom v budoucnu rádi vydělávali. Pokud o to bude zájem, nabídneme i mnohem levněji knihu pouze v PDF formátu. 

Jaké máte ambice (plány) do budoucna?

Určitě Deník Dítěte lokalizujeme do angličtiny, v Čechách samotných není dostatečná uživatelská základna. Chceme přidávat další funkce a hlavně pracovat na možnosti upravovat si výslednou knížku podle svých představ, po tom je velká poptávka. Uvažujeme o aplikaci pro chytré mobilní telefony, se kterou půjde do deníčku vkládat fotografie a zápisky rovnou z mobilu pro větší pohodlí uživatelů.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Telefonní seznam – Identifikujte volajícího na váš mobil kterého nemáte v kontaktech!
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons