Online deníček Vašeho dítěte zdarma

Na internetu se objevila nová služba, která si zaslouží pozornost a určitě má velký potenciál na získání spousty věrných uživatelů.

Jedná se o službu na vytvoření online deníčku dítěte zdarma. Tuto službu ocení především maminky novorozenců, kteří se chtějí zachovat vzpomínky na ty nejhezčí chvilky dětství.

Deník Dítěte

Pro získání více informací nám poskytl rozhovor jeden z autorů projektu Deník Dítěte pan Vladimír Linhart

Co Vás vedlo k založení tohoto projektu?

Ten nápad dostala má přítelkyně. Bylo to právě v době, kdy se stále více mých známých stávalo rodiči. Zároveň jsme měli já i můj kamarád čas, potřebný na jeho realizaci, tak jsme neváhali.

Pro koho je určen?

Pro maminky a tatínky novorozenců, kteří si chtějí uchovat vzpomínky na první rok s jejich dětmi a nejsou spokojení s předtištěnou obdobou Deníku Dítěte. Chtějí více funkcí, prostoru pro texty a fotky nebo chtějí deníček ukazovat známým.

Je nutná registrace?

Ano, ale požadujeme pouze email. Je možná klasická registrace nebo přes Facebook. Uživatel se s největší pravděpodobností bude vracet alespoň rok, než bude mít dostatek materiálu na vytvoření knížky.

Jaké funkce deníček nabízí?

Kromě základních informací o dítěti a porodu lze sledovat návštěvy u doktora a nemoci.  Těžištěm služby je psaní deníčku a přidávání fotek do galerií. Užitečný je přehled základních zdravotních informací (kontakt na lékaře, přehled alergií, … ) a zaznamenávání nemocí a návštěv u lékaře. Grafy růstu a váhy, sledování oblíbených věcí, rodokmen. Je možné mít více dětí. Pro vzdálené předvedení deníčku známým si uživatel vytvoří pozvánku, se kterou lze deníček pouze prohlížet, bez možnosti cokoliv měnit.

Z čeho je financován a zda obsahuje reklamy?

Na vývoj jsme dva (Vladimír Linhart a František Melán). Server máme vlastní. Reklamy zatím zobrazovat nechceme. Až bude kompletně hotový export deníčku do knihy, tak budeme nabízet její vytištění a svázání. Na tom bychom v budoucnu rádi vydělávali. Pokud o to bude zájem, nabídneme i mnohem levněji knihu pouze v PDF formátu. 

Jaké máte ambice (plány) do budoucna?

Určitě Deník Dítěte lokalizujeme do angličtiny, v Čechách samotných není dostatečná uživatelská základna. Chceme přidávat další funkce a hlavně pracovat na možnosti upravovat si výslednou knížku podle svých představ, po tom je velká poptávka. Uvažujeme o aplikaci pro chytré mobilní telefony, se kterou půjde do deníčku vkládat fotografie a zápisky rovnou z mobilu pro větší pohodlí uživatelů.

Related Posts

 • 98
  Mezi oblíbené nástroje marketingu a podnikání patří provádění průzkumu a dotazníkové akce. Tuto práci může usnadnit projekt Vyplňto.cz na podporu provádění průzkumů online. Služba běží již od roku 2008 a neustále prochází vývojem a mnoha vylepšeními na základě požadavků uživatelů. Jedním z důvodů proč tuto online aplikaci zde zmiňuji je…
  Tags: a, online, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady, startup, tip, web
 • 98
  Pokud ANO může se to pro vás stát noční můrou. Pokud tomu chcete předejít je na internetu nová služba Vkládej.cz , která vám pomůže inzertní servery zkrotit. Hlavním smyslem této služby je ušetřit lidem jejich čas a v mnoha případech i spoustu nervů při opakovaném vyplňování inzertních formulářů stále dokola.…
  Tags: a, se, v, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, startup
 • 97
  Určitě se vám už někdy stalo, že za vámi přišel člověk a žádal vás o radu ohledně počítače. Anebo to bylo spíš obráceně? Byli jste v situaci, kdy jste si sami s počítačem nevěděli rady, a po ruce jste neměli nikoho jiného než třeba naštvaného spolupracovníka, jehož trpělivost s vámi dávno skončila? Stále…
  Tags: a, v, se, o, zdarma, internet, online, nástroje, internetu, rady
 • 97
  Narazil jsem na velice zajímavý projekt s názvem „Lepší místo.cz“, který určitě stojí za zmínku zde na WebiTechu. Pro všechny, kteří si všímají prostředí kolem sebe, určitě nebude tato myšlenka projektu lhostejná. Hlavní cíle projektu: Stát se partnerem pro občana a veřejnou správu Zjednodušit zvelebování obcí a řešení problémů Zapojit obyvatele…
  Tags: a, se, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, startup, tip
 • 97
  Na českém internetu se objevil nový prostor pro studenty vysokých škol usnadňující získat praxi od zavedených firem. Projekt s názvem Praktikanti sídlící na stejnojmenné webové adrese Praktikanti.cz byl v těchto dnech spuštěn do testovacího užívání a to díky zakladatelům jménem David Dvořák, Matěj Ošanec , Jan Navrátil a Jakub Schejbal. Praktikanti.cz vytváří…
  Tags: a, se, v, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, startup
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *