Online chat – zvyšte své prodejní konverze

Máte e-shop nebo jiný web? Přemýšleli jste, jak zvýšit konverze na vašem e-shopu? Jednou z efektivních možností je právě online chat.

onine-chat
Lime Talk
online chat je nástroj, který umožňuje vašim potenciálním zákazníkům – tedy návštěvníkům vašeho webu se vás rychle a snadno zeptat na cokoliv potřebují. Ale hlavně: okamžitě dostat odpověď. Díky tomu jste jim kdykoliv k dispozici, stejně jako v kamenném obchodě.

Jak online chat funguje

Lime Talk je malé okénko, které se zobrazuje v dolním rohu vašeho webu. Návštěvníci skrze něj pokládají otázky (obrázek vlevo) a vy jim na druhé straně – skrze webový prohlížeč (obrázek vpravo) a nebo i přes mobilní telefon – odpovídáte.

 

lime-talk-2

Registrací do Lime Talk získáte přístup do klientské zóny, kde máte k dispozici online přehled všech vašich návštěvníků. U každého návštěvníka je přitom vidět několik zajímavých detailů: odkud na naše stránky přišel, stránka, kterou si právě prohlíží, kolik času na ní strávil, země a město, kde se právě nachází apod.

Pokud byste chtěli, skrze Lime Talk můžete vaše návštěvníky i sami oslovovat. Je-li vás ve firmě více, zároveň také vidíte přehled všech přihlášených kolegů – operátorů.

Zajímavé funkce

Veškeré texty a barvy lze přizpůsobit dle vašich potřeb. Lime Talk má spoustu zajímavých funkcí, mezi nimi např. statistiky kolik lidí vás vidělo online, předpřipravené odpovědi, status “právě píše…”. Lime Talk ukládá veškerou historii komunikace, můžete si aktivovat automatické zprávy atd. Automatické zprávy za vás v předem určených situacích oslovují vaše návštěvníky (např. můžete nastavit, aby Lime Talk automaticky odeslal návštěvníkovi zprávu “Dobrý den, mohu Vám poradit s výběrem zboží?” když se návštěvník podruhé vrátí na nějakou stránku a stráví tam více než 60 sekund).

Pokud jste offline, můžete si nastavit, jestli se má chatovací okénko schovat, nebo se místo něj má návštěvníkovi zobrazit formulář pro odeslání e-mailu. Na ten odpovíte, jakmile budete opět u počítače.

Instalace během 5 min a zdarma

Instalace je velmi snadná – stačí do zdrojového kódu vašeho webu vložit krátký HTML kód, což je pro správce vašeho webu otázka 5 minut. Případně můžete požádat o pomoc přímo Lime Talk.

Prvních 15 dní je zdarma a pokud se vám chat bude líbit, za 120 Kč měsíčně můžete pokračovat. Lime Talk je tak jeden z nejlevnějších na trhu: Platí se pouze za skutečně používané operátory, nabízí zajímavé množstevní slevy a navíc patnáctidenní zkušební verze je zcela plnohodnotná.
Službu si můžete hned a zdarma vyzkoušet, stačí se zaregistrovat na www.limetalk.com a můžete začít.

Related Posts

 • 82
  K pořízení firemních webových stránek vedou dvě hlavní cesty – přes profesionály a jejich tučné faktury, nebo vlastní snahu a nižší náklady. Dáváte přednost finančně dostupnější variantě a chcete si web vybudovat sami? Přečtěte si, co k tomu určitě potřebujete, abyste se pochlubili špičkovým výsledkem na úrovni. 1. Dobrý název…
  Tags: a, se, web, internet, pr, rady, tip, tvorba, webové, stránky
 • 81
  Chcete se pustit do podnikání, avšak odrazuje vás, kolik stojí tvorba webových stránek na míru? Vězte, že pokud službu svěříte do rukou jedné společnosti, nejde o zdaleka tolik peněz, ale i tak jde o nemalou investici. Pokud se chcete vyhnout i jí, zbývá poslední možnost. Vytvořit si všechno sám. Jak na…
  Tags: se, a, web, internet, programování, rady, tip, tvorba, webové, stránky
 • 80
  Chcete více objednávek? Chcete získat důvěru zákazníků? Chcete snížit míru opuštění stránky? Chcete zpětnou vazbu zákazníků? Chcete komunikovat online? Jednoduše – Chcete vydělat ještě více! Jste na správném místě. Nejen tyto otázky, a mnohem více můžete získat jednoduchou a ověřenou implementací live chatu do webových stránek. Jednou z možností je využití…
  Tags: se, a, online, chat, webu, v, stránky, web, e-shop, finance
 • 78
  Vytvořte si vlastní e-shop během několika sekund. Zdá se vám to nemožné? S tímto systémem to zvládnete a navíc přesně podle vašich představ. Jediné co potřebujete je připojení k internetu a základní znalost práce na počítači. V jednom systému získáte vše co potřebujete pro úspěšný e-shop. Atomer je systém na…
  Tags: a, se, můžete, e-shop, zdarma, web, finance, internet, online, pr
 • 78
  Webové stránky poháněné WordPressem, májí možnost využít prémiového pluginu WPML. S jeho pomocí získáte možnost, kompletního překladu přímo ve správě (administraci) WP. Autoři Pluginu  WPML (WordPress Multilingual plugin) si kladou za cíl hlavně jeho spolehlivost a kompatibilitu.  toto určitě potvrzuje jeho použití na více než 400 000 komerčních vícejazyčných webů běžících…
  Tags: a, v, stránky, web, internet, pr, programování, rady, tip, tvorba
, , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)