Odměna pro každého za změnu dodavatele nebo nakupování na internetu!

Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103.

Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl zní lákavě a určitě bude i zásadní pro získání nových klientů a potencionálních parterů.

Na tomto portálu můžete získat odměny například za změnu dodavatele služeb nebo jen za nakupování na internetu. Možnost máte i v kamenných obchodech od společností, které se rozhodli svého zákazníka odměnit za jeho nákupy.

Za vznikem tohoto portálu stojí společnost Raido s.r.o.

cash_market

Náhled webové stránky projektu

Pokud budete chtít těchto výhod využívat je nutná registrace na stránkách cashmarket.cz. Samotná registrace není nijak složitá a zvládnete jí během okamžiku.

Jak to tedy funguje?

Podstatou celého cashbackového systému je že z Vašeho nákupu ať už služby nebo nějakého zboží získáte část zpět. Částka se připisuje vždy na Váš cashmarket účet.

Odměny jsou vypláceny na Váš bankovní účet od dosažení částky 300 Kč.

Nakupovat můžete z nabídky pojištoven, e-shopů, slevových portálů, bank a dalších partnerů. Nabídka partnerů se neustále rozšiřuje a nabízí nové možnosti využití.

Cashback portál nabízí i další možnosti spolupráce.

Přiveď a získej – Pomocí této varianty můžete získat finanční bonus (provizi 10% doživotně) za přivedení dalšího uživatele této nové služby. Získaní nového uživatel můžete například sdílením na sociálních sítích nebo pomocí unikátního odkazového linku, který Vám bude po registraci přidělen.

Partnerská spolupráce – Služba není jen určena pro koncové uživatele, ale mohou ji využít také společnosti nabízející nějaký produkt či službu. Využití i nastavení je zcela zdarma a navíc Vám přivede spoustu nových zákazníků z komunity uživatelů služby cashmarket.

Related Posts

 • 94
  Na internetu se začíná objevovat novinka, která má velký potenciál na úspěch. Jedná se o projekt Liftago Taxi. Podobných projektů již v minulosti vzniklo a nedošlo k plánovanému úspěchu a rozšíření. Liftago Taxi to pojalo trochu jinak a dá se říci, že využilo moderních trendů na internetu a nabízí hned několik možností…
  Tags: a, se, internetu, této, affiliate, nástroje, web, tip, startup, rady
 • 92
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 91
  Před časem jsme psali o novém partnerském programu BEWIT FRANCHISE jako o novince a nové možnosti výdělku na internetu. Jak je na tom teď? Chci se zde krátce k tomuto tématu vrátit, rekapituloval stav a představit některé novinky pro ty z vás, kdo tento systém ještě nezná. Mezi hlavní výhodu…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, online
 • 91
  Naučte se obchodovat online? Jednou z možností jak se naučit obchodování online a jak poznat obchodování s měnami, komoditami či indexy na největší světové sociální obchodní síti máte díky tomuto programu zcela zdarma a navíc se slušným vstupním BONUSEM bez žádné nutné prvotní investice. Mnoho z nás o tom už četlo nebo slyšelo…
  Tags: a, se, i, online, můžete, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce
 • 90
  Situace u Pay-Per-Post (PPP) systémů v české republice se začíná zlepšovat. S novým projektem KUPčlánek.cz přichází oslovit jak inzerenty po poptávce placených článků tak se také snaží oslovit a nabídnout nové možnosti výdělku bloggerům, překladatelům atd. KUPčlánek.cz se snaží poučit a vnést do PPP systému nové věci a z těch špatných se…
  Tags: a, se, můžete, možnosti, z, i, nové, nabízí, internetu, affiliate
, , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *