Nová možnost s využitím vylepšeného PPP sytému u nás!

Situace u Pay-Per-Post (PPP) systémů v české republice se začíná zlepšovat. S novým projektem KUPčlánek.cz přichází oslovit jak inzerenty po poptávce placených článků tak se také snaží oslovit a nabídnout nové možnosti výdělku bloggerům, překladatelům atd.

KUPčlánek.cz se snaží poučit a vnést do PPP systému nové věci a z těch špatných se vyvarovat na základě zkušeností dosavadních systémů podobného zaměření.

Mezi významnou změnu určitě stojí za zmínku cílení dle ranku a druhu zaměření webu.

kupclanek.cz

Náhled domovské stránky projektu kupclanek.cz

Autoři si s tímto novým projektem KUPčlánek.cz dávají za cíl pozvednout kvalitu Pay-Per-Post systémů v ČR a přinést funkční PPP systém i na Slovensko!

Při psaní tohoto článku disponují více jak 200 webovými stránkami v nabídce systému. Mezi nejčastější patří PR weby, blogy a magazíny.

Každý web je podroben manuálnímu schválení.

KUPčlánek.cz se chlubí tím, že kontrola kvality webů probíhá manuálně s individuálním posouzením což do určité míry garantuje kvalitu webu a umístění článku na tom správném webu. Weby co nesplňují pravidla, jsou zařazeny do kategorie PR webů.

Co nabízí Inzerentům?

Hlavní nabídkou pro inzerenty je výběr z tematických článků pro vytvoření relevantních zpětných odkazů. Využít můžete katalogu dle tématu a druhu zaměření webových stránek v systému a navíc můžete využít seznam copywriterů a překladatelů. Začít můžete již s kreditem 200Kč.

Co nabízí uživatelům (možnosti výdělku)?

Mezi hlavní výhody je samozřejmě nová možnost výdělku, ale hlavně její nové možnosti. Jednou z těch užitečných je nastavení minimální částky za jakou jste ochotni překládat či psát články. Také si můžete nechat posílat jen poptávky dle vámi určeného tématu případně řadit poptávky dle témat.

Co se týče minimální částky pro výplatu není zatím stanovena, takže není žádné minimum jako u konkurenčních služeb.

Možnost výdělku i pro ty co nemají webové stránky. Můžete začít vydělávat i jako copywriter nebo překladatel.

Možnost výdělku pomocí affiliate programu.

Partnerský program nabízí dvě možnosti jak začít vydělávat. Jedná se o dva cenové programy TURBO a KLASIK, které si při registraci můžete zvolit. Jedná se o varianty procentuálních provizí a dobu získávání provize. Affiliate program mohou využívat pouze registrovaní uživatelé webu KUPčlánek.cz.

Myslím, že tento projekt KUPčlánek.cz má šanci uspět a konkurovat nejen v ČR. Přeji autorům spousty nových kvalitních webů, bloggerů, překladatelů, ale hlavně inzerenty bez kterých systém nemůže nikdy fungovat.  Pokud se chcete dozvědět více informací nebo dokonce chcete ihned začít vydělávat nebo inzerovat můžete pokračovat zde.

Related Posts

 • 97
  Před časem jsme psali o novém partnerském programu BEWIT FRANCHISE jako o novince a nové možnosti výdělku na internetu. Jak je na tom teď? Chci se zde krátce k tomuto tématu vrátit, rekapituloval stav a představit některé novinky pro ty z vás, kdo tento systém ještě nezná. Mezi hlavní výhodu…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, online
 • 91
  Na začátku září zahájil svou činnost aukční server www.clanky-v-aukci.cz, který je určen ke zprostředkování prodeje originálních autorských textů v aukci. Pojďme se podívat na to, komu je služba určena a co autora k jejímu vytvoření vedlo. Autorem a provozovatelem služby www.clanky-v-aukci.cz je Roman Kümmel. Člověk, který již roky stojí za webovým serverem…
  Tags: a, se, internetu, web, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 91
  Naučte se obchodovat online? Jednou z možností jak se naučit obchodování online a jak poznat obchodování s měnami, komoditami či indexy na největší světové sociální obchodní síti máte díky tomuto programu zcela zdarma a navíc se slušným vstupním BONUSEM bez žádné nutné prvotní investice. Mnoho z nás o tom už četlo nebo slyšelo…
  Tags: a, se, s, i, online, můžete, v, internetu, affiliate, programy
 • 90
  Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103. Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl…
  Tags: a, můžete, se, i, internetu, z, nabízí, nové, možnosti, spolupráce
 • 87
  Na internetu se začíná objevovat novinka, která má velký potenciál na úspěch. Jedná se o projekt Liftago Taxi. Podobných projektů již v minulosti vzniklo a nedošlo k plánovanému úspěchu a rozšíření. Liftago Taxi to pojalo trochu jinak a dá se říci, že využilo moderních trendů na internetu a nabízí hned několik možností…
  Tags: a, se, s, internetu, affiliate, nástroje, web, tip, rady, zdarma
, , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *