Získej další nástroj na budování osobní značky

Jedna z největších profesních sítí LinkedIn je stále podceňována, nebo pro někoho není stále dostatečně známa. Ve většině případů, je to jen z neznalosti výhod a možností, které můžeš použitím této profesní – sociální sítě získat.

Chceš lepší práci? Buduj si vlastní profesní identitu!

LinkedIn je úplně něco jiného, než sítě jak je třeba Facebook, které jsou postaveny na sdílení fotografií a různých statusů. LinkedIn ti pomůže vytvořit profil, kde můžeš získat nejen nové profesní kontakty, ale také ti může třeba nabídnout novou možnost jak získat pracovní příležitost či posun v profesní kariéře.

Profil na této síti, je něco jako online profesní životopis, doplněný o mnoho funkcí a vychytávek na kterých získáš nové možnosti osobního růstu.

Vytvoření profilu je dnes už nepsanou povinností každého profesionála.“

Linkedin-logo

LinkedIn je oblíbený nástroj personalistů

Personalisté nejen že mají možnost procházet všechny profesní informace, ale také mají přehled o vašich aktivitách a doporučeních. Navíc vidí, jaké máte kontakty, spojení a jak jste s kontakty provázány (zájmové skupiny atd.). Další výhodou je že pokud budete mít založený profil, tak po zadání vašeho jména ve vyhledávači Google, se odkaz na tvůj profil zobrazí na předních pozicích vyhledávání.

Klíč k novým příležitostem

Důležité je zmínit že správně vyplněný profil je jednou ze základních věcí, aby přinesl požadované výsledky. Také nesprávným použitím můžete nadělat i mnoho chyb, ale to největší chybou je nemít žádný profil.

Díky svým profesním znalostem, můžete získat do svých kontaktů jak personalisty, tak i kontakty z oboru nebo firem, u kterých chcete pracovat nebo získat nové obchodní příležitosti.

Tip na příspěvek:  S projektem Skecho od nuly k dokonalosti

Zdroj aktuálních informací z oboru

Jednou z možností je i aktuální sledování informací o společnostech a osobností z oboru. Díky těmto informacím budete vždy o krok napřed, a získáte potřebné informace k dalšímu osobnímu rozvoji a vzdělání.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons