Naskoč na vlnu Affiliate Marketingu

Není moc možností, jak se dostat ke správným informacím, a k nástrojům na správu affiliate provizního programu pro váš e-shop či infoprodukt. Některé tu však jsou a navíc v češtině. Mezi horkou novinku, lze určitě zařadit online kurz Affiliate Academy. Kurz je sestaven tak, že vás provede celou aktuální problematikou affiliate marketing a naučí vás jak tento potenciál výkonnostního marketingu maximálně využít.

Co tě kurz naučí?

Seznámíš se s novým marketingovým potencionálem, který úspěšné internetové obchody a řady internetových podnikatelů již v mnoha případech využívají a pochopili tuto jedinečnou konkurenční výhodu.

affiliate-academy-kurz

V dvanácti připravených modulech, tě naučí jak affiliate provizní program spustit, jak si poradit se správných nastavení provizí atd. Součástí bude téma věnované hledání nových partnerů, informace a doporučení ohledně přípravy materiálů a podkladů pro partnery, otázka vyplácení provizí a také otázka samotné komunikace s partnery. Nebude chybět ani část věnující se obchodním podmínkám a analýze provizního programu.

Pouze teorie nestačí!

Jako BONUS pro účastníky online kurzu, je připravena i licence úspěšného AffilBoxu na nějakou dobu zdarma. Ta ti umožní vše celé otestovat, a vše vyzkoušet na praktickém příkladu (vlastním e-shopu), již během probíhajícího kurzu.

Mimo výše zmíněný bonus, na tebe čeká kompletní série 13 videí, která ukážou, jak nastavit každou maličkost v AffilBoxu. Dále pak také rozhovory s odborníky na SEO, affiliate manažery, či affiliate partnery, aby si posluchač mohl osobně udělat obrázek o tom, jak se na affiliate dívají jednotlivé skupiny.

Affiliate Academy stojí na zkušenostech a ověřeném systému

Celý tento on-line kurz, pochází z dílny Mária Roženského, který má jak osobní zkušenosti se správou programu a s komunikací s partnery, tak i se zkušenostmi jako samotný partner (affilák). Kurz navazuje na první verzi, která byla spuštěna již před dvěma lety, a využilo několik desítek zájemců.

Využij této druhé příležitosti získat náskok před konkurencí!

Jelikož se tento trend affiliate partnerské spolupráce (výkonnostního marketingu) stává velice oblíbeným, očekává se mnohem větší účast na tomto kurzu. Pokud jsi to dočetl až jsem, tvoje odpověď na otázku, zda vstoupit do kurzu, je určitě ANO. Váhání není určitě na místě. Nečekej, až to udělá tvoje konkurence, a zajisti svoji účast včas.

Partnerská spolupráce funguje od samotného vzniku obchodování a nyní máte možnost naskočit na tuto vlnu, a využít nový potenciál ke svému růstu a zvýšení svých možností nejen v e-shopu, ale i v jiných internetových produktech.

Závěrem: Ještě nemáš svůj provizní program? Nevadí, jen se připravuješ o nové zákazníky a vyšší zisky, v tvém e-shopu. A pokud ho již máte. Tak moje doporučení je, starat se o spokojenost partnerů, kteří pomohou tvému růstu a novým objednávkám. Jak na to? Využij příležitosti tohoto jedinečného kurzu, získat důležité informace.

Zamlouvá se ti myšlenka affiliate programu, nebo myslíš, že někomu pomůže? Sdílej tuto důležitou informaci dál.

Related Posts

 • 90
  Mnoho obchodníku se domnívá, že k úspěšnému obchodu postačí nějaká ta reklama a objednávky budou narůstat. Ne tak to opravdu nefunguje. Jiní zase neustále sledují konkurenční web a přemýšlí jak je možné že mají tolik objednávek? Víme PROČ!  Je tu jedna možnost! Vybudujte síť partnerů a nastartujte růst Vašeho podnikání.…
  Tags: a, se, web, internetu, programování, stránky, webové, tvorba, výdělek, tip
 • 84
  Affiliate marketing - není jen pouhý nástroj na kterém mohou vydělat partneři, ale je hlavně novým prodejním kanálem obchodníků. Dění kolem affiliate je čím dál více medializováno a začíná se dostávat k širší veřejnosti a částečně už i k samotným obchodníkům. Ve většině případů je však, ale spíše zaměřen na získávání nových…
  Tags: a, affiliate, se, v, internetu, web, rady, stránky, webové, tvorba
 • 80
  Jelikož jsem příznivcem redakčního systému WordPress, musím zde zmínit jeden užitečný plugin. Jedná se o novinku od českého autora Jana Čejky, který vám pomůže vyřešit problematiku fakturace přímo ve WordPressu. Než zmíním informace k samotnému pluginu, rád bych zde řekl něco o samotném autorovi. Jan Čejka je hodně znám využíváním různých…
  Tags: a, v, se, wordpress, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance
 • 80
  Jednou z nejčastějších metod monetizace webových stránek je partnerská spolupráce tzv. affiliate. Mimochodem tento způsob je využíván i u nás na WebiTechu. Chcete dělat Affiliate pořádně určitě sledujte významné osobnosti a aktuální dění v tomto oboru. Rozhodl jsem se postupně oslovit některé z nich a podělit se zde o jejich názory. Jako první…
  Tags: a, se, v, affiliate, web, internetu, programy, partnerská, spolupráce, finance
 • 79
  Mário Roženský představu další nástroj ze své dílny SupportBox. Jedná se o aplikaci a podporu zákazníků. Hlavním úkolem aplikace je automatizace procesů, jako jsou například automatické odpovědi dle zadaných pravidel či delegování na kolegy. Aplikace SupportBox je připravena pro všechna zařízení Na aplikacích Mária je dobře vidět že vznikají na…
  Tags: a, internetu, marketing, web, webové, tvorba, výdělek, tip, rady, e-shop
, , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)