Napojení WordPressu na platební bránu, včetně správy fakturace

Jelikož jsem příznivcem redakčního systému WordPress, musím zde zmínit jeden užitečný plugin.

Jedná se o novinku od českého autora Jana Čejky, který vám pomůže vyřešit problematiku fakturace přímo ve WordPressu.

Než zmíním informace k samotnému pluginu, rád bych zde řekl něco o samotném autorovi. Jan Čejka je hodně znám využíváním různých léčebných metod a pořádáním kurzů páce s energií atd. Mimo těchto činností, má také za sebou více jak dvacet let zkušeností s vytvářením webových projektů.

Proč to tu zmiňuji? Odpověď je velice jednoduchá. Jelikož Jan je i příznivcem info-marketingu, ví přesně, co musí tento nástroj – plugin splňovat a jaké jsou potřeby jak ze strany uživatele, tak ze strany administrátora webu (wordpressu).

Plugin Fakturace pro WordPress

Tento užitečný plugin ocení především majitelé stránek, kteří se chystají nebo již prodávají nějaký produkt, a nemají dosud vyřešeno fakturování a napojení na platební bránu. Velkým přínosem může být například při populárním prodeji e-booku, nebo zpoplatnění členské sekce.

Plugin Fakturace od českého autora, vám nejen vyřeší samotnou fakturaci, ale hlavně umožní napojení na online platební bránu GoPay. Mimo to umožňuje i napojení na jeden z nejpoužívanějších systémů na správu provizního programu AffilBox od Mária Roženského.

Plugin Fakturace

Plugin Fakturace můžete mít i v základní verzi zcela zdarma. Určitě ho doporučuji vyzkoušet.

prémiové (placené) verzi získáte navíc mnoho dalších výhod a nastavení. Pokud jste majitelem více webových stránek, stačí vám tento plugin zakoupit pouze jednou.

Prémiová verze se liší například v možnosti využití více formulářů, možností více položek na faktuře čí provedením více akcí současně po zaplacení produktu pomocí platební brány. Navíc nabízí funkci tzv. akční cena , kdy akční cena je časově omezena od prvního příchodu návštěvníka na stránku.

Kromě těchto funkcí můžete využít i zařazení do emailových seznamů či volání externích služeb (HHTP POST a GET). Oproti verzi zdarma můžete data exportovat do účetnictví, nebo využít přehledné statistiky prodejů. Také můžete využít kromě zmiňované platební brány GoPay i automatický import plateb z Fio banky.

Možností je určitě více a nadále se bude vylepšovat. Doufám, že jsem vám dál užitečný tip na plugin pro WordPress, i ve verzi zdarma. Při použití pluginu FAKTURACE snadno proměníte jednoduchou webovou stránku v prodejní web.

Related Posts

 • 91
  Affiliate marketing - není jen pouhý nástroj na kterém mohou vydělat partneři, ale je hlavně novým prodejním kanálem obchodníků. Dění kolem affiliate je čím dál více medializováno a začíná se dostávat k širší veřejnosti a částečně už i k samotným obchodníkům. Ve většině případů je však, ale spíše zaměřen na získávání nových…
  Tags: a, affiliate, se, v, internetu, web, rady, stránky, webové, tvorba
 • 86
  Affiliate marketingu patří mezi hodně diskutované téma nejen mezi blogery a majiteli webových stránek jako  možnost monetizace webu. Jedná se o to jak webovou stránku zpeněžit, tedy něco pomocí webové stránky (blogu) vydělat. Možností se nabízí hned několik a to například PPC, prodej reklamy, prodej odkazů či umísťování PR článků.…
  Tags: a, se, affiliate, s, o, v, programy, partnerská, spolupráce, finance
 • 86
  Jubilejní 10. Affiliate konference přinese dosud největší koncentraci odborníků na výkonnostní online marketing. Účastníci se mohou těšit na přednášky a případové studie čelních představitelů světa affiliate, ať už z řad partnerů, konzultantů či inzerentů. S prezentací přínosů affiliate marketingu vystoupí mimo jiné zástupci dvou významných inzerentů, e-shopů Zoot a Dr.Max.  …
  Tags: affiliate, a, se, v, internetu, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet
 • 83
  Mnoho obchodníku se domnívá, že k úspěšnému obchodu postačí nějaká ta reklama a objednávky budou narůstat. Ne tak to opravdu nefunguje. Jiní zase neustále sledují konkurenční web a přemýšlí jak je možné že mají tolik objednávek? Víme PROČ!  Je tu jedna možnost! Vybudujte síť partnerů a nastartujte růst Vašeho podnikání.…
  Tags: a, o, se, web, internetu, programování, stránky, webové, tvorba, výdělek
 • 83
  V nedávné době jsem uveřejnil dvě publikace. Krok za krokem jak vytvořit webovou stránku v redakčním systému WordPress. Jak vytvořit webové stránky, které budou ziskové? První publikace pojednává a popisuje podrobný návod na instalaci WordPressu. Ebook je sestaven krok po kroku na praktickém příkladu jak vytvořit webovou stránku postavenou na redakčním systému…
  Tags: a, se, v, z, stránky, webové, wordpress, internetu, s, i
, , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)