MyPrompter najde akci ve Vašem okolí!

Jak slogan napovídá, MyPrompter Vám pomáhá zjistit, co se děje ve Vašem okolí. Po načtení úvodní strany se zobrazí mapa, na které je možné rozeznat žluté a modré „bubliny“, přičemž barva naznačuje odlišný význam příspěvku.

MyPrompter

Jedná se o online nástroj, kdy jen dáte vyhledat místo na mapě (mapový podklad Google) a pomocí záložek se zobrazí různé události v okolí. Místo můžete po přihlášení komentovat či sdílet své názory k dané události, nebo jen přečíst zkušenosti a názory ostatních.

Aplikace MyPrompter můžete rovněž využít k propagaci Vaší akce či nějaké události. Stačí se jen zaregistrovat (registrace zdarma, nebo přihlášení pomocí Facebooku či Twitteru), najít místo na mapě a zadat základní údaje o plánované akci.

Žluté bubliny zastupují akce jakéholi rázu. Může se jednat o akce společenské, kulturní, vzdělávací atd. Tyto události jsou vždy časově omezeny. Jakmile vyprší datum konání, „bublina“ z webu zmizí. Tzn., že na MyPrompter naleznete vždy jen aktuální akce.

Modré bubliny jsou určeny pro ty uživatele, kteří se chtějí k něčemu vyjádřit. Může se jednat o služby nějaké instituce (fitness, škola, obchody, kadeřnictví) či jen napsat, jak se mu na kterém místě líbílo.

Bydlíte např. v rušné čtvrti? Napište na MyPrompter a ostatní se na základě tohoto příspěvku mohou rozmyslet, zda se budou chtít přestěhovat právě sem apod. Byl jste u kadeřníka, se kterým jste byl/nebyl spokojen? Líbí se vám nějaká galerie? Možností je nespočetně mnoho.

Jak se akce přidávají?

Akce se přidávají na konkrétní adresu, je tedy přehledně vidět vše, co se děje v mém okolí, pokud se mi např. nechce za kulturou cestovat skrz celé město. Každý příspěvek obsahuje název, přesnou adresu, popis a odkaz na webové stránky pořadatele. U koncertů a jiných časově omezených akcí samozřejmě nechybí datum konání akce, včetně přesné hodiny začátku a konce akce. Služby MyPrompteru jistě velice ocení i cestovatelé, kteří se mohou podívat, jaké akce se budou konat v místě jeho dovolené. Po návratu může např. na adresu hotelu napsat jeho hodnocení a dát tak dalším uživatelům typ na prázdniny nebo naopak. Příspěvky je možné procházet bez registrace, nicméně vkládání a komentování příspěvků již registraci vyžaduje. Služby MyPrompteru jsou zcela zdarma.

Jaké jsou plány do budoucna?

MyPrompter se neustále vyvíjí. V současné době oslovují hudební kluby, pořadatele společenských akcí a další, k bezplatnému vkládání jejich akcí na portál MyPrompter.

Cílem je tuto službu rozjet a pevně zakotvit nejprve v České republice, později se pustit do ostatních zemích, nicméně již nyní můžete na webu nalézt akce pořádané např. ve Velké Británii, Německu, Holandsku apod.

Related Posts

 • 93
  Náhodou jsem narazil na užitečný web, který stojí za zmínku na našem webu. Jedná se o projekt Litéra, jehož vývoj začal již v roce 2009 jako bakalářské práce na FI MU v Brně a podle autora webu se neustále pracuje na vylepšeních a vývoji této online aplikace. Projekt Litéra běžel původně na…
  Tags: a, v, se, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip
 • 92
  Nejprve proč tento projekt vznikl a k čemu to vlastně je? Hlavním cílem je aby vaše současná adresa neuvízla v síti internetu a nestala se tak obětí spamu. Jednodušeji řečeno např. potřebujete se někde rychle zaregistrovat, nebo jen vstoupit na stránky které vyžadují emailovou adresu a nechcete zadávat vaši současnou. Aplikace 10minutemail…
  Tags: a, se, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 91
  Tímto článkem chci navázat na jeden z nejčtenějších článků na tomto webu s názvem Sledujte letový provoz online a zdarma na internetu . Díky reakcím na tento článek jsem se dozvěděl o podobném webu který taktéž stojí za zmínku a chci se zde o tento web podělit. Jedná se o online aplikace…
  Tags: a, online, se, v, internet, mapy, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 90
  Wiggio umožňuje online podporu týmové práce a podporu pro práci ve skupinách. Tento nástroj může posloužit jak manažerům při pro­jek­tovém manage­mentu, tak obchodníkům či jen malým spolkům. Za vznikem této aplikace stojí p. Lampert ze Spojených států, který první vlaštovku této aplikace spustil již na škole na jaře roku 2008.…
  Tags: a, se, online, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
 • 89
  Právě dnes odstartoval ostrý provoz nového projektu OdKomunity.cz . Je pryč doba kdy si musíte rychle jet něco koupit nebo pracně hledáte přítele který vám půjčí třeba vrtačku. Toto je hlavním cílem těchto stránek. Jednoduché sdílení věcí které můžete zapůjčit. Za OdKomunity.cz stojí ideový otec stránky Marián Repáň který odstartoval…
  Tags: a, v, internet, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, tip, web
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *