Máte svá uložená data vždy po ruce? Disk Google.

Mějte svá data vždy po ruce! Pro někoho známá a pro někoho zatím služba, o které ještě neslyšel. Jedná se o službu Google Disk někdy také nazývaná Google drive.

Jednoduše řečeno Disk Google je disk, který máte vždy když ho potřebujete a nemusíte myslet na to že jste si nějaká data či soubor zapomněli zálohovat nebo nevzali zrovna sebou. Pomocí Disku Google je budete mít vždy u sebe, jediné co potřebujete je přístup z webového prohlížeče nebo z libovolného zařízení včetně smartphonu či tabletu, kam jste nainstalovali aplikaci Disk Google.

Mějte svá data vždy a všude aktuální!

Mezi užitečné funkce patří například nastavení možnosti synchronizace, kdy si zajistíte že vaše soubory budou ve všech zařízeních stejná jak doma tak třeba v práci. K tomuto malá poznámka a to že 5 GB můžete uložit zdarma (předpokládám že to postačí) v případě navýšení prostoru začíná být služba zpoplatněna.

Aktuální ceny a velikost dat si ověřte na stránkách aplikace.

Jako další užitečná funkce může posloužit sdílení dokumentů což například usnadní práci například při složitém odesílaní příloh v e-mailech apod.
Přístup do této služby najdete na webové adrese drive.google.com. Podporovány jsou dvě nejnovější verze prohlížečů Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer.

Problém může nastat jestli jste vyznavači Linuxu, tak si aplikaci do svého počítače bohužel nestáhnete, ale můžete jí využívat pouze jako online službu.

Co také oceňuji je že ve vašem internetovém prohlížeči můžete zobrazit více jak 30 typů souborů včetně videa ve vysokém rozlišení a souborů aplikací Adobe lllustrator a Photoshop bez nutnosti instalovaných speciálních programů.

Related Posts

 • 80
  Jste připojeni k internetu a nejde vám odesílat pošta z vašeho oblíbeného emailového klienta? Pokud ano tak se o tom zde chci krátce zmínit jelikož jsem se s tímto problémem nedávno také setkal. Na internetu jsem našel spoustu programů a stránek jak se tomuto problému vyhnout , ale jelikož vám chci tuto práci…
  Tags: a, internetu, o, služba, z, že, online, nástroje, zdarma, rady
 • 78
  Mnoho z vás jistě zná spoustu takovýchto služeb na internetu , ale chci zde dnes upozornit ne jednu se kterou mám dobré zkušenosti a mile mě překvapila jak rychlostí tak i uživatelským rozhraním. Jedná se o eDisk na webové adrese www.edisk.cz . eDisk vznikl teprve nedávno. Ke spuštění došlo 7. května…
  Tags: a, zdarma, nahrávání, online, nástroje, internetu, rady
 • 77
  Meebo je online aplikace pro instant messaging založená na AJAXu. Instant messaging (zkratka IM) je internetová služba, umožňující svým uživatelům sledovat, kteří jejich přátelé jsou právě připojeni, a dle potřeby jim posílat zprávy, chatovat, přeposílat soubory mezi uživateli a i jinak komunikovat. Hlavní výhodou oproti používání např. e-mailu spočívá v…
  Tags: a, v, google, služba, online, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 75
  CPM aplikace Targetty vznikla ve spolupráci firem Clever Dicision,s.r.o. a Uniwise, s.r.o. jako reakce na nedostatečnou IT podporu v oblasti řízení podnikové výkonnosti, zejména v malých a středních podnicích. Výsledkem snažení těchto dvou firem vznikla CPM aplikace Targetty kombinující uživatelské prostředí známého kancelářského nástroje MS Excel a databázové prostředí sloužící pro rychlejší…
  Tags: a, v, online, nástroje, internetu, zdarma, rady, software
 • 73
  Chystáte se do rekonstrukce bytu či vašeho domu? Pokud ano a chcete mít představu jak bude vypadat výsledek vašeho snažení? Pokud ano využijte online návrhář zdarma než začnete utrácet. Tato internetová online aplikace zdarma Vám to umožní , a navíc nemusíte investovat do drahých komerčních programů či dokonce najmutí návrháře.…
  Tags: a, zdarma, online, v, nástroje, internetu, rady, software, z
, , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.