Marketing Miner – efektivní nástroj nejen pro SEO konzultanty

Narazil jsem na internetu ne velice užitečnou pomůcku, která určitě patří mezi naše tipy.

Jedná se o online aplikaci Marketing Miner (déle MM), které disponuje několika nástroji. Tyto nástroje ocení především SEO konzultanti a online mágové.

Za MM stojí Filip Podstavec, kterého zde určitě nemusím představovat.

marketingminer

Podle dostupných informací je Marketing Miner dostupný necelé dva měsíce a již má více než 600 uživatelů. Takže jde o opravdovou novinku s velkým potenciálem. Během této chvíle od spuštění představil mnoho užitečných pomůcek a nástrojů.

marketingminer_menu

Náhled postranního menu MM s možnostmi pro využití

Určitě jeden z nejdůležitějších nástrojů je SERP Analyzer. S tímto nástrojem můžete využít databázi aplikace pro vyhodnocování na nejhledanější fráze u nás na seznam.cz.

Tento nástroj lze tedy považovat za analyzující na základě vašich vstupů, mezi které může patřit doména, URL adresa nebo fráze.

hledanost_lupa

Malá ukázka výstupu domény Lupa.cz

Při zadání testované domény (bez http a www) získáte okamžitý přehled na jaké fráze je vidět ve výsledcích vyhledávání. V dalším kroku můžete analyzovat konkrétní URL adresu, kde můžete získat odhad návštěvnosti. Samozřejmostí je i analýza konkrétních frází.

Analýza přinese návod „Jak získat náskok před konkurencí“

Tento nástroj MM, nalezne určitě své spokojené uživatele. Je, jedno jestli jste SEO konzultant, PPC specialista, majitel webu nebo se jen zajímáte o svou konkurenci. Všichni naleznete užitečné informace, které vám pomohou s optimalizací vašeho webu.

Doporučuji nástroj minimálně vyzkoušet a sledovat jeho další vývoj. MM nezůstane určitě jen u Seznamu, ale zaměří se i na Google. Podle dosavadního zpracování si troufnu říci, že se pro mnoho uživatelů stane nezbytným pomocníkem pro efektivní zpracování a analýzu dat.

Co na samotný projekt říká Filip Podstavec

Marketing Miner je nyní v počáteční fázi vývoje. Čítá 16 nástrojů, které mohou pomoct při průzkumu trhu, analýze konkurence, tvorba analýz klíčových frází či pro linkbuildera při některých metodikách. Pozornost se prozatím věnovala primárně funkčním požadavkům, proto nástroj trochu trpí použitelností a vzhledem (což se chystáme změnit).
Během 2 měsíců, po které tento nástroj běží, několikanásobně předčil mé očekávání z hlediska zájmu lidí v ČR a tato podpora mě žene kupředu dát do nástroje opravdu vše. Do budoucna se chystáme na postupnou expanzi a mnoho dalších vychytávek, takže se máte na co těšit :-) Držte nám palce!

 

Related Posts

 • 92
  SEMOR nástroj na sledování vývoje webu SEO problematika je velice objemné téma, kterou řeší spousty aplikací a služeb. Než budete chtít SEO řešit musíte mít také vstupní údaje. Mezi vstupní a jedny ze zásadních patří monitorování pozic a indexování ve vyhledávačích. K těmto účelům se na internetu objevila nová služba SEMOR.…
  Tags: a, se, seo, s, o, z, zdarma, web, facebook, webové
 • 90
  V minulosti už jsem na toto téma publikoval jeden článek „Marketing Miner nástroj pro SEO konzultanty“, ale dnes si určitě zaslouží připomenutí a představení novinek. Jak již zmiňuje název článku „ Třetí ruka“ možná by stálo zato nazvat to pravým jménem tj. Pravá ruka a nepostradatelný pomocník, který ušetří desítky až…
  Tags: a, mm, se, i, marketing, miner, zdarma, webové, stránky, web
 • 85
  Jednou ze základních věcí úspěšného webu je také jeho originalita textu. Tento faktor je i jednou z hodnotících podmínek vyhledávačů a hodnocením kvality webu. Jak si ochránit svůj text nebo zkontrolovat duplicitu před publikováním textu? Pro tento účel vznikla internetová online monitorovací aplikace PlagSpotter, která má zajistit online kontrolu plagiátorství na…
  Tags: stránky, a, z, webu, i, můžete, online, v, se, webové
 • 83
  Chcete svůj web optimalizovat, aby se umisťoval při hledání na prvních pozicích? Pokud ano tak právě tento článek je určen vám jako užitečná pomůcka při řešení této problematiky. Klíčová slova často taky zmiňována keywords se v poslední době stala pro hodně lidí zdrojem příjmů a naplní práce pro spoustu agentur…
  Tags: a, v, optimalizace, google, se, nástroj, i, zdarma, online, nástroje
 • 83
  Pokud jste provozovatelem webových stránek tak nezapomínejte na jeden důležitý faktor Vašich stránek a to je rychlost stahování do webového prohlížeče. Je spoustu stránek kdy autoři na tento faktor zapomínají a to hlavně díky zvyšující se rychlosti internetu a cenovou dostupností různých multimediálních  zařízení. Často naleznu web který přináší užitečné…
  Tags: a, se, nástroj, internetu, webu, web, zdarma, online, nástroje, programování
, , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)