Inzerce: Online konferencí zdarma nebude nikdy dost

Internet je nekonečným zdrojem informací a novinek. Nezapomínejme také, že je to snadná cesta ke vzdělání a užitečným informacím.

Jako podpora a užitečný projekt, který k těmto zmiňovaným výhodám patří je určitě projekt MotivP.

MotivP je mimo toho co tu chci zmínit, poradenská a vzdělávací společnost. Poskytuje odborné poradenství jak z oblasti řízení lidských zdrojů, koučinku až po outdoorové programy. Za tímto projektem stojí brněnská společnost Motiv P s.r.o.

Získejte přístup k online konferencím zdarma

MotivP

Náhled webové stránky tohoto projektu.

Na tomto portálu naleznete více jak 1700 videí zdarma z různých konferencí z ČR. To už stojí za zváženou, nemyslíte? Mimo těchto spoustu užitečných video záznamů získáte přístup k informacím o plánovaných a nejvýznamnějších akcích v ČR.

Jediné co musíte udělat, je snadná registrace na webu zdarma.

Jedním z aktuálních konferencí je například záznam z konference v jednom z největších zařízení a to klubu SaSaZu v Praze. Přednáška proběhla na téma Konkurenční výhoda. Na záznamu z konference můžete vidět Andreje Babiše či manažera v dopravním odvětví Radima Jančuru a další významné osobnosti např. Hana Krbcová, Jan Mühlfeit, Dalibor Dědek, Jitka Schmiedová, Iva Pazderková atd.

Mimo mnoho dalších užitečných záznamů z přednášek, které stojí určitě za viděnou mě zaujal i záznam z Barcampu, který se konal na Fakultě informačních technologií VUT v Brně.

Mějte své vzdělání pevně v rukou a pod kontrolou!

Na portálu MotivP kromě těchto informací zdarma můžete získat také přístup k tzv. Virtuálním kurzům. Pomocí této moderní a oblíbené metody vzdělání můžete čerpat informace z pohodlí vašeho domova či kanceláře online. Při zakoupení tohoto kurzu (videa) k němu získáte neomezený přístup z vašeho účtu (můžete kurz sledovat opakovaně za jednu cenu).

Závěrem lze říci, že tento portál nabízí nejmodernější metody online vzdělávání s interaktivním přístupem pro váš osobní růst. Témat je opravdu mnoho a věřím, že si každý najde to své, to co ho v jeho oboru posune zase o kousek dál případně přinese další možnosti osobního uplatnění.

K dnešnímu dni se do systému zapojilo více jak 27 tisíc osob z více jak 280 firem.

 

Related Posts

 • 81
  Zachtělo se vám vytvořit foto kolekci nebo grafickou koláž? Pokud ano je zde k dispozici online aplikace Photovisi. Photovisi je zdarma a snadno použitelný online nástroj pro tvorbu foto koláží. Zvolítete si jednu z mnoha předpřipravených šablon koláže, přidáte své fotografie a pak jednoduchým způsobem upravíte grafický návrh. Aplikaci zvládne každý…
  Tags: a, online, více, v, můžete, k, zdarma, z, nástroje, internetu
 • 80
  Společnost Autodesk nám připravila nástroje a výpočetní výkon v cloudovém prostředí se službou Autodesk 360. Základní přístup získáte při registraci zdarma, se kterou můžete ihned využívat cloudových výhod včetně pracovního prostoru na disku. náhled webové stránky Autodesk 360 Se službou Autodesk 360 získáte 5 GB bezplatného prostoru pro vaše data. Navíc toto…
  Tags: a, v, můžete, zdarma, k, online, více, přístup, nástroje, internetu
 • 79
  Jednoduchá online aplikace zdarma na vytvoření náčrtku dopravní nehody. Aplikace je velice jednoduše zpracována ve stylu chytni a pusť. Takže její ovládání zvládne i uživatel s minimální znalostí práce na počítači. Na stránkách http://zeichnen.unfallskizze.de ihned po spuštění máte na výběr z více jak deseti jazyků. Po spuštění aplikace jednoduše vyberete tvar vozovky…
  Tags: a, můžete, z, v, zdarma, online, více, nástroje, internetu, rady
 • 78
  Jste majitelem webových stránek nebo blogu a chcete na něj vložit video tutoriál, nebo si chcete prostě jen vytvořit video návod nebo prezentaci kterou můžete jednoduše sdílet i na YouTube? Pokud Vaše odpověď zní ANO je zde k dispozici jedna online aplikace v základní verzi zdarma které slouží právě k…
  Tags: a, video, v, online, k, zdarma, můžete, youtube, nástroje, internetu
 • 77
  Toužíte po velice zdařilém online editoru čehokoliv. Ano je to tak na tomto webu Avary najdete minimálně osm online editorů pro vaši práci. Na tuto stránku jsem narazil při hledání audio online editoru a po spuštění jsem byl ohromen jeho zpracováním, a proto se tu chci s vámi o tento…
  Tags: a, online, k, více, v, zdarma, můžete, nástroje, internetu, tip
, , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.