Interaktivní časová osa dodá více šťávy informacím

Za úspěšným projektem stojí kromě mnoha důležitých okolních faktorů a dobrého produktu i správné načasování a prezentace plánovaných a uskutečněných událostí. Samozřejmostí uzavření projektu je i od prezentování nejen jeho celého průběhu, ale také výsledků s daty kdy můžete taktéž využít prezentaci na multimediální časové ose.

Na prezentaci časových událostí se často požívá časová osa (řada) tzv. „time­li­nes“.

Mám pro vás užitečný tip na online aplikaci, která nabízí mnoho slušných možností a vizualizace na časové ose. Pro online aplikaci Tiki-Toki to bude hračkou, a výsledek ohromí nejen vás, ale hlavně splní svůj hlavní úkol a to přestavení časové posloupnosti interaktivním způsobem podpořeným multimediálním obsahem.

Využít jej můžete nejen pro plánování, ale třeba pro tvorbu historických os, při studiu či pro tvorbu netradičního životopisu a podobně.

Interaktivní multimediální časová osa s aplikací Tiki Toki

Pro vytváření časových os nepotřebujete žádný specializovaný program či grafický software. Vystačíte pouze s připojením na internet a s touto aplikací, která poběží ve vašem internetovém prohlížeči a navíc v základní verzi zdarma.

tiki-toki časová osa

Náhled časových řad vytvořených pomocí TikiToki

Mezi hlavní výhody oproti tajmlajnům z nějakého grafického programu lze určitě zařadit vkládání multimediálního obsahu včetně videa z YouTube či Vimeo. Mezi novinku lze určitě zmínit i sestavení časové osy ve 3D prostoru.

Vytváření časové osy je v základní verzi ZDARMA

Tento online nástroj TikiToki je v základu zdarma a nabízí vytvoření jedné plně funkční časové osy s omezením na max. 200 událostí. Jedinou podmínkou je registrace, kde si zvolíte uživatelské jméno s heslem a zadáte vaší e-mailovou adresu. Samozřejmě že jsou i prémiové účty, které nemají žádné omezení v počtu vytvořených tajmlajnů a navíc umožňují vkládání i na váš web.

Tip na příspěvek:  Stoprocentní překlad se startupem Lingvus

Jako alternativu k tomuto užitečnému nástroji můžete využít i Dipity o kterém jsem tu psal v minulosti v článku „ Jak na vytvoření časové osy projektu? “.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons