Interaktivní časová osa dodá více šťávy informacím

Za úspěšným projektem stojí kromě mnoha důležitých okolních faktorů a dobrého produktu i správné načasování a prezentace plánovaných a uskutečněných událostí. Samozřejmostí uzavření projektu je i od prezentování nejen jeho celého průběhu, ale také výsledků s daty kdy můžete taktéž využít prezentaci na multimediální časové ose.

Na prezentaci časových událostí se často požívá časová osa (řada) tzv. „time­li­nes“.

Mám pro vás užitečný tip na online aplikaci, která nabízí mnoho slušných možností a vizualizace na časové ose. Pro online aplikaci Tiki-Toki to bude hračkou, a výsledek ohromí nejen vás, ale hlavně splní svůj hlavní úkol a to přestavení časové posloupnosti interaktivním způsobem podpořeným multimediálním obsahem.

Využít jej můžete nejen pro plánování, ale třeba pro tvorbu historických os, při studiu či pro tvorbu netradičního životopisu a podobně.

Interaktivní multimediální časová osa s aplikací Tiki Toki

Pro vytváření časových os nepotřebujete žádný specializovaný program či grafický software. Vystačíte pouze s připojením na internet a s touto aplikací, která poběží ve vašem internetovém prohlížeči a navíc v základní verzi zdarma.

tiki-toki časová osa

Náhled časových řad vytvořených pomocí TikiToki

Mezi hlavní výhody oproti tajmlajnům z nějakého grafického programu lze určitě zařadit vkládání multimediálního obsahu včetně videa z YouTube či Vimeo. Mezi novinku lze určitě zmínit i sestavení časové osy ve 3D prostoru.

Vytváření časové osy je v základní verzi ZDARMA

Tento online nástroj TikiToki je v základu zdarma a nabízí vytvoření jedné plně funkční časové osy s omezením na max. 200 událostí. Jedinou podmínkou je registrace, kde si zvolíte uživatelské jméno s heslem a zadáte vaší e-mailovou adresu. Samozřejmě že jsou i prémiové účty, které nemají žádné omezení v počtu vytvořených tajmlajnů a navíc umožňují vkládání i na váš web.

Jako alternativu k tomuto užitečnému nástroji můžete využít i Dipity o kterém jsem tu psal v minulosti v článku „ Jak na vytvoření časové osy projektu? “.

Related Posts

 • 89
  Web s názvem Aviary je plný online nástrojů nejen pro editaci obrázků a vektorů a také pro editaci audio souborů a spoustu dalších užitečných online nástrojů. Online nástroje jsou propojeny s oblíbenými sítěmi jako je např. Flickr, Picasa či Facebook. Výhodou online aplikací Aviary je jednoduché použití přímo ve Vašem webovém prohlížeči.…
  Tags: online, a, s, můžete, v, či, web, práce, využít, i
 • 89
  Tip na web. Jedná se o webovou stránku která nabízí online jednoduchý nástroj na úpravu fotografií nejen pro Facebook či MySpace s názvem BeFunky. Pomoci BeFunky jednoduše upravíte vaše fotky s využití rozsáhlé a neustále se rozšiřující se knihovně s efekty které jdou velice snadným způsobem aplikovat na obrázek v…
  Tags: a, s, online, facebook, nejen, či, v, i, můžete, web
 • 86
  Mezi oblíbené online aplikace mezi podnikateli, startupisty a mnoha manažery patří online aplikace s názvem Mindomo. Tento internetový nástroj je ideálním řešením jak zdokumentovat myšlenku pomocí online aplikace ve která pohodlně a intuitivně editujete vaší myšlenkovou mapu. Nástroj Mindomo je někdy také nazýván aplikace na online mentální mapování. Hoďte myšlenku na…
  Tags: a, online, v, i, s, či, práce, využít, můžete, facebook
 • 83
  Náhodou jsem narazil na webovou stránku nabízející různé online foto úpravy a tak. Na první dojem to na mě zapůsobilo, že se jedná o další web na, kterém jsou samé ptákoviny jako to dnes na tom internetovém smetišti dnes často vypadá. Musím však uznat že jsem na těchto stránkách strávil…
  Tags: a, i, online, web, grafika, nástroje, internetu, zdarma, tip
 • 82
  Potřebujete vytvořit grafiku ve vektorech online? Pokud Ano je zde grafický program online s názvem Vec­tor Paint. Vector Paint je online aplikace pro práci s vektory. Nejedná se sice o žádný převratný nástroj, ale pro vytvoření jednoduchých vektorů bohatě postačí. Práce s tímto programem nabízí jak práci s písmem tak umožňuje práci s křivkami a různými…
  Tags: s, online, a, internetu, můžete, či, zdarma, práce, grafika, nástroje
, , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.