CRM Raynet – český inteligentní software pro obchodníky

CRM Raynet pomáhá k lepším výkonům obchodníkům na 5 kontinentech. Dnes Vám ukážeme, jak tento nástroj z dílny české firmy Raynet může pomoci Vašemu podnikání.

Na začátku je lead a jeho vytěžení

Jedním z primárních účelů CRM Raynet je pomoc s optimalizací prodejního procesu ve firmě a usnadnění řízení obchodníků na úrovni týmů či individuálních jedinců. CRM Raynet Vám řekne, o jaké Vaše služby je největší zájem, které služby se nejlépe prodávají a kdo je nejlépe prodává. Zároveň se dozvíte, v které fázi obchodního procesu vzniká největší „odpadovost“ (toto následně můžete řešit úpravou procesu).

Pozn. Podle časopisu Enterpreneur věnují úspěšní manažeři optimalizaci obchodního procesu 2 – 3 hodiny měsíčně

Obchodníci se budou rozplývat nad inteligentními funkcemi

E-mailová asistentka, která automaticky přiřadí e-mail a jeho přílohy k obchodnímu případu. Propojení s e-mailingovou platformou Quanda, která vyhodnocuje úspěšnost hromadných e-mailů u jednotlivých klientů. Možnost propojení CRM Raynet s kalendáři od Google, Apple či Microsoft, díky které Vaši obchodníci budou moci stále využívat při plánování času funkce, na které jsou zvyklí.

Do toho také plně funkční mobilní aplikace pro platformy Android a iOS, díky kterým mají obchodníci veškeré kontakty, schůzky a dokumenty vždy „po kapse“.

To vše usnadňuje implementaci a používání CRM Raynet ve firmách v USA, Brazílii, Austrálii či Jihoafrické republice.

Zákaznická podpora ocení inteligentní správu dokumentů a možnost komunikace v rámci systému

Ne vždy jde vše podle představ a část Vašeho týmu zodpovědná za vyřizování reklamací určitě uvítá službu inteligentní správa dokumentů a historii komunikace s klientem (tu v podobě přiložených e-mailů i komunikace mezi jednotlivými obchodníky), která těmto pracovníkům umožní rychlejší identifikaci dohodnutého plnění (tj. má klient nárok na reklamaci?).

raynet

Investice do CRM se vrátí velmi rychle

Cena CRM Raynet činí 500 Kč měsíčně za uživatele. Když přihlédnete k výši odměny Vašich obchodníků, zjistíte, že se Vám investice do CRM Raynet vrátí v případě, že tento systém obchodníkům ušetří denně 2 – 5 minut, což je snadno dosažitelný cíl.

Pokud Vás zaujaly možnosti CRM Raynet, registrujte si ještě dnes bezplatnou 30 denní verzi tohoto software. Sami se tak budete moci na vlastní kůži přesvědčit o jeho dalších výhodách.

Related Posts

 • 73
  Je důležité umět nějaký jazyk. A když neumíte? Je zapotřebí najít někoho spolehlivého, kdo vám rychle přeloží, co potřebujete. A právě proto je tu nový startup Textemo. Startup Textemo se představuje Překladatelské služby stále více pronikají do internetového marketingu. Proto dnes není výjimečné, když se na internetu setkáme s nabídkami…
  Tags: a, se, v, internet, pr, rady, tip, web
 • 70
  Popularita eCommerce kontinuálně vzrůstá a obraty z online prodejů rok od roku rostou i v České republice. Lidé nacházejí stále větší oblibu v online nakupování, které jim umožňuje velký výběr, možnost srovnání a pohodlí nákupu přímo z domova. Podle serveru Heureka.cz utratili Češi online nakupováním rekordních 81 miliard korun, což je o 21% více…
  Tags: a, v, se, finance, internet, rady, tip, web
 • 69
  Pro úspěšný startup či firmu je také důležité správné vedení a motivování kolegů k dosažení těch správných výsledků. Z tohoto důvodu zde chci představit velice užitečný web, na kterém jsou důležité informace k vytvoření pozitivních vztahů s kolegy na pracovišti. Firemní sociolog (www.firemni-sociolog.cz)  je portál informací o vedení lidí, managementu vztahů v organizaci, podpoře zaměstnanců…
  Tags: a, v, finance, internet, rady, tip, web
 • 67
  Již několikrát, jsem zde na WebiTech.cz psal o různých aplikacích na správu kontaktů a hromadné rozesílání emailů. Dnes tu mám tip na další českou aplikaci, která určitě také stojí za zvážení, a může konkurovat zahraničním službám tohoto zaměření. Jedná se o službu ecomail.cz, která nabízí mnoho pokročilých funkcí pro email…
  Tags: a, se, finance, internet, rady, tip, web
 • 65
  Fobo.cz je nový webový portál, kde může kdokoliv prodat to, co umí. Cílem je pomoci lidem s prodejem jejich služeb - ať už je to cokoliv. Web je zaměřen hlavně na služby ze života, nejedná se tedy o tržiště pouze online služeb. Na Fobo.cz naleznete například hlídání dětí, doučování jazyků,…
  Tags: a, se, v, s, finance, internet, rady, tip, web
, , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.