SEO akademie

Český systém na prodej a nákup zpětných odkazů plus navíc možnost affiliate

Sdílet odkaz Share on Facebook0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

Při hledání vhodného zpětného odkazu pro můj web jsem narazil na jeden český systém nesoucí jméno mlink – systém pro časově cílenou reklamu. Stránky mě ihned zaujali už svým grafickým zpracováním kde je na první pohled vidět že můžete vystoupit ze šedého davu ven a státe se tak lepším na poli internetu (vystoupit z řady). Jde o systém který po registraci kterou učiníte během chvilky a jednoduše zdarma umožňuje jak nakupovat tak i prodávat zpětné odkazy za slušné provize a to 80%.
Mimo jiné také můžete využít affiliate program tedy systém jak ve vzájemné spolupráci začít vydělávat. Pokud se rozhodnete o spoluprácí se systémem mLink získáte provizi 40% ze zisku za každý odkaz koupený Vámi získaným uživatelem kdy se jedná o možnost výdělku aniž budete umísťovali na své stránky zpětné odkazy a nabízeli reklamní plochy.
Tento nástroj pro zpětné odkazy má v současné době 1690 aktivních uživatelů, 1208 aktivních ploch, 1734 aktivních stránek a 2626 Aktivních reklam.

mLink.cz je český reklamní systém pro prodej reklamních ploch, na nichž inzerenti kupují reklamy a zpětné odkazy. mLink má tři druhy reklamních ploch: lištu, blok reklam a bannery.
S využitím systému mLink tak už nebudete platit za kliky ani počet zobrazení Vaší reklamy či vašeho zpětného odkazu. Zaplatíte pouze stanovenou částku která je stanovena na jeden měsíc. Každý kdo umožňuje tomuto systému využít svých stránek pro vkládání reklamních ploch a zpětných odkazů si může sám určit na kolik měsíců se bude jeho plocha nabízet. Upozorňuji však že zaplaceno dostanete až po skončení kampaně.

Pokud chcete koupit zpětný odkaz sami tak si jednoduše vyberete kde si ho chcete vložit ze seznamu nabízených stránek u kterých je zveřejněna návštěvnost, Srank a PageRank a samozřejmě i cena na měsíc nejčastěji je okolo 60 až 100 korun, ale záleží na kvalitě stránky, umístění zpětného odkazu a velikosti ranků dle kterých je cena stanovena. U webových stránek které nemají žádné ranky je cena 10 korun tedy 8 korun provize pro vás a u stránek s max. rankem je cena 4040 a 3232 korun provize. Ovšem pochybuji že pokud má někdo takový rank tak si určitě nevydělává prodejem zpětných odkazů a reklama si ho najde zcela určitě sama. Weby s nulovým rankem také nedoporučuji. Osobně doporučuji odkazy umísťovat na webové stránky které mají bodové hodnocení jak vy. Váš Srank a PageRank taktéž máte možnost zjistit na těchto stránkách.

Umístěním zpětných odkazů na kvalitních stránkách získá Vaše stránka časem vyšší PageRank. PageRank je jedním z nejdůležitějších aspektů pro vyhledávaní a pozici v několika klíčových vyhledávačích.

Pokud se chcete dozvědět více nebo ihned zaregistrovat navštivte tento web na prodej a nákup zpětných odkazů na www.mlink.cz . Můžete nahlédnout i do fóra které je přístupné i nezaregistrovaným návštěvníkům a dozvědět se více o této problematice prodávání a nakupování zpětných odkazů.

Sdílet odkaz Share on Facebook0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

Vaše komentáře