České aplikace na podporu email marketingu a tvorbu HTML šablon

Již několikrát, jsem zde na WebiTech.cz psal o různých aplikacích na správu kontaktů a hromadné rozesílání emailů. Dnes tu mám tip na další českou aplikaci, která určitě také stojí za zvážení, a může konkurovat zahraničním službám tohoto zaměření.

Jedná se o službu ecomail.cz, která nabízí mnoho pokročilých funkcí pro email marketing, ale hlavně funkci rozesílání emailů.

ecomail

Pro službu Ecomail.cz bude rozesílání newsletterů a emailingů hračkou

Hlavním úkolem Ecomail.cz je hromadné rozesílání oblíbených newsletterů a emailů. Celá tato služba nabízí mnoho funkcí, které jsou při používání tohoto marketingového kanálu zapotřebí.

Můžete využívat kapacitu rozesílání až 500 tis. emailů za hodinu. Celé to můžete sledovat v integrovaných statistikách. Aplikace má navíc online nástroj na tvorbu a návrh vašich newsletterů.

Propracované statistiky, vás budou informovat o důležitých informacích pro další plánování kampaní. Mezi důležité patří například statistika doručení, demografická analýza a vyhodnocení poštovních klientů. Samozřejmostí je i možnost importu vašich stávajících kontaktů a to ať z excelu, CSV nebo přímo přesunutím z MailChimpu.

Mezi další výhody a užitečné funkce určitě stojí za zmínku podpora responzivních šablon, možnost vlastní html šablony, propojení se službou Google Analytics a možnost propojení s oblíbeným systémem pro e-shop Prestashopem. Také umí pracovat s dedikovanou IP adresou, což můžou ocenit především větší klienti, kterým záleží na vlastní reputaci.

Cenová politika Ecomailu, je rozdělena do několika možností, přičemž první verze je zdarma. Ta nabízí až 500 kontaktů v databázi a rozeslání 100 emailů za měsíc. Dále následují další balíčky, které jsou již zpoplatněné, a už jen záleží na vás, jakou kapacitu potřebujete. Přibližně to začíná na 200 měsíčně (2000 kontaktů/6000 emailů), až po 3.000 (40 000 kontaktů/ neomezeně emailů). Samozřejmě můžete využít i větší kapacitu, kdy vám udělají individuální cenu.

Tip: Online HTML email editor šablon

Když už tu dávám tip na rozesílání emailů, tak mám ještě jeden, a to na online editor šablon. Jedná se o aplikaci origamail.cz, která je sice zatím v beta verzi, ale určitě má dobře našlápnuto na úspěch. Jedná se o novou českou aplikaci.
Pomocí této aplikace, snadno vytvoříte vlastní HTML email či newsletter. Vše se řeší online za pomocí jednoduchého a přehledného editoru zdarma.

origamail

Náhled online editoru origamail.cz

Related Posts

 • 85
  Vody email marketingu letos rozvířil nový projekt Mallcon, který přichází s kompletně novým konceptem emailingu. Už na první pohled je vidět, že to dělají po svém, jdou proti zarytým zvykům a zatím se jim to vyplácí. Představení Mallcon konceptu v 1 minutě: Mallconu se podařilo dát dohromady intuitivní drag´n´drop editor…
  Tags: a, kontaktů, rozesílání, se, emailů, marketing, internet, rady, tip, web
 • 79
  Popularita eCommerce kontinuálně vzrůstá a obraty z online prodejů rok od roku rostou i v České republice. Lidé nacházejí stále větší oblibu v online nakupování, které jim umožňuje velký výběr, možnost srovnání a pohodlí nákupu přímo z domova. Podle serveru Heureka.cz utratili Češi online nakupováním rekordních 81 miliard korun, což je o 21% více…
  Tags: a, se, finance, internet, rady, tip, web
 • 79
  Pro úspěšný startup či firmu je také důležité správné vedení a motivování kolegů k dosažení těch správných výsledků. Z tohoto důvodu zde chci představit velice užitečný web, na kterém jsou důležité informace k vytvoření pozitivních vztahů s kolegy na pracovišti. Firemní sociolog (www.firemni-sociolog.cz)  je portál informací o vedení lidí, managementu vztahů v organizaci, podpoře zaměstnanců…
  Tags: a, finance, internet, rady, tip, web
 • 76
  Jak již napovídá samotný název tohoto článku chci zde představit nebo spíše dát tip na zajímavý web pomocí kterého můžete obchodovat bez peněz. Ano je to tak jedná se o barterové obchodování které předcházelo všem známým způsobům obchodování. Pro toho komu není tento výraz znám jde o tzv. směnu nebo…
  Tags: a, o, se, web, finance, internet, tip
 • 74
  Fobo.cz je nový webový portál, kde může kdokoliv prodat to, co umí. Cílem je pomoci lidem s prodejem jejich služeb - ať už je to cokoliv. Web je zaměřen hlavně na služby ze života, nejedná se tedy o tržiště pouze online služeb. Na Fobo.cz naleznete například hlídání dětí, doučování jazyků,…
  Tags: a, se, finance, internet, rady, tip, web
, , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)